Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Červen 2016

Má sbírka Harryho Pottera (4)

21. června 2016 v 14:01 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Ahoj, přináším vám druhou část mých nových věcí do potterovské sbírky. Tentokrát nejde o knihy, ale o věci na sebe. Snad vás tyto články baví, protože mě je baví tvořit a kupovat pro ně další nové věci.
***


Nejsem strašpytel!

10. června 2016 v 17:31 | ♥♥Veronika♥♥ |  Harry Potter´s short stories from ♥♥Veronika♥♥
Ahoj, jak jsem slibovala na Facebooku, tak činím. Přináším vám povídku a s tím i s naprostou jistotou ohlašuji svůj návrat do světa povídek a na tento blog. Ano, jak jsem psala, konečně mám čas psát. Přes prázdniny by ho mělo být celkově plno, takže už bych nemusela nikdy odejít, když vše dobře půjde. Dost bylo však řečí. Přeji příjemné čtení.

Pozn.: Přímé řeči označené * hvězdičkou jsou pro větší přesnost převzaté z knihy "Harry Potter a relikvie smrti" od J.K. Rowlingové z kapitoly 36, nesoucí název "Trhlina v plánu", str. 605-606.

Tato povídka patří do projektu, jenž nese název "Projekt 12" a je psána na téma Už se nebojím.

***

Má sbírka Harryho Pottera (3)

4. června 2016 v 14:04 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Ahoj, vím, dlouho jsem se zas neohlásila. Ve škole toho bylo plno, ale už je volněji. Dokonce budu o prázdninách nečekaně doma, takže budu mít konečně čas psát. Dnes tu však pro vás nemám povídku, báseň nebo drabble. Dnes jsem se vám rozhodla udělat článek o mé rozrůstající se sbírce Harryho Pottera. Předchozí články o ní můžete najít zde a zde.
***