Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Leden 2015

Tajemná osoba

11. ledna 2015 v 20:34 | ♥♥Veronika♥♥ |  Harry Potter´s short stories from ♥♥Veronika♥♥
Ahoj, i tuto neděli jsem se rozhodla napsat povídku na Téma týdne. Tentokrát je kraťoučká. Hlavní postavou je dospělý Harry Potter. Doufám, že se vám mé malé dílko aspoň trošku zalíbí. Za vaše komentáře budu vděčná.
Ps: Omlouvám se, že zatím nepřibila první kapitola Dramione povídky. Neměla jsem čas jí opravit.
***

„Dejte jí do děcáku…“ aneb „To je ale chyb!“

6. ledna 2015 v 0:28 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
"Dejte jí do děcáku…" byla věta, kterou moje mamka slyšela poté, co zjistila mou diagnózu. Zkráceně jí bylo oznámeno:
"Nebude vidět, mluvit a napořád zůstane jen ležet."

Naštěstí se tak nestalo, tedy částečně. Rodiče se mnou cvičili několikrát denně, i přesto jsem však měla krásné dětství. Ležák ze mě není. Chodit úplně nemohu (mám kolečka na delší vzdálenosti), vidím velmi špatně (což je štěstí, většina lidí s propálenou sítnicí nevidí vůbec - jedná se o neoperovatelný problém, jen pro případ, že byste mě chtěli poslat do nemocnice) a mluvím, i když by to mohlo být lepší.

Tento článek vlastně píši hlavně "Smajlíkovi", protože tak dlouho rýpala do mých chyb, až mi to nedalo a musela jsem se vyjádřit.
***

Útěk před smrtí

4. ledna 2015 v 20:42 | ♥♥Veronika♥♥ |  Harry Potter´s short stories from ♥♥Veronika♥♥
Ahoj, dnes mám pro vás jednorázovou povídku na Téma týdne, na které píši vůbec poprvé. Doufám proto, že se vám bude líbit. Hlavními postavami jsou zde James a Lily Potterovi se svým synkem. Dále se v povídce vyskytuje zbytek pobertů a Voldemort. Přeji příjemné čtení.
***