Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Co přinesl rok 2014 + shrnutí let předešlých!

31. prosince 2014 v 22:13 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Ahoj, ve facebookové skupině Harry Potter (CZ/SK fans) jste se rozhodli pro shrnutí tohoto roku místo nové povídky na pár Dramione. Tak jdeme na něj. V tomto roce blog fungoval celkem pět měsíců. Zbytek měsíců jsem se rozhodovala, zda po odchodu Snapeové vůbec fungovat bude. Jsme totiž mimo blog opravdu velké kamarádky a co se mezi námi minulý rok stalo, vše ohrozilo. Naše blogová spolupráce zde sice ztroskotala, ale kamarádství přetrvalo a troufnu si říci, že je silnější, než kdy dřív.

Vše se tak nějak trochu urovnalo i uvnitř mě, a proto jsem se vůbec mohla vrátit. Blog byl tedy kvůli všemu aktivní jen v lednu, dubnu, květnu, červenci a prosinci. V tomto roce jste napsali 101 komentářů! Moc vám všem děkuji za vaši přízeň. Nejkomentovanějším článkem, napsaným v roce 2014, je báseň Vánoce v Bradavicích a dvě drabble Noční vycházka a Přiznání lásky! Děkuji! Celkové nekomentovanější a také nejčtenější články jsou Kaky se vrací z roku 2010 a Lechtivé noční překvapení z roku 2013! Co se básní týče, nejvíce vede Harryho první rok v Bradavicích z roku 2010.

Tímto vám všem děkuji ještě jednou za vaší celkovou podporu a doufám, že se vám v roce 2015 bude dařit. Přeji vám hodně lásky a štěstí! Snad vás mé povídky neomrzí a zůstanete jim věrní.

*Více v celém článku*Zde máte odkazy na všechny vydané povídky, básničky či drabble v tomto roce:
Kapitolové:
We are sisters - již si jí můžete přečíst celou. Vypráví dvou dívkách, které hledají svou pravou lásku. Psala jsem jí s kamarádkou Ginnou Grint již v roce 2010 pro jiný blog. V tomto roce bylo vydáno 5 posledních kapitol z 18ti.

Jednorázové:
Setkání s hvězdou - vypráví o prvním rande Jamese Pottera a Lily Evansové a o tom, co mu předcházelo. (na přání)
Vánoční přání - odhaluje nečekané vánoční přání Lenky Střelenky. (na přání)

Drabble:
Zakázaná láska - pár Dramione (na přání)
Noční vycházka - pár Ginny Weasley a Oliver Wood (na přání)
Přiznání lásky - pár Dramione (na přání)
Boj se sněhem - Drarry (na přání)
Pád - Alastor Moody, Draco Malfoy a Hermiona Grangerová (Dramione) (na přání)

Básně:

To je vše, vím, moc toho není, ale byla jsem tu hold málo. Pojďme si projít vaše přání z tohoto roku, co stále čekají na to, co si zadali:
Melodye | 2. prosince 2014 v 15:09
Po první zápočtu a začátku zkouškovým potřebuju nějakou radost. A tohle naprosto skvělý :) Prosila bych o povídku, romatickou, slash Harry/Severus. Harry už má po škole. Délku a vše ostatní nechám na tobě, jen jestli by tam mohla být zmínka o zkouškách (není nutnost).
Odpověď: Už mám naplánovaný děj. Povídka by se zde určitě měla v příštím roce objevit. Půjde nejspíš o sedmidílnou kapitolovku.

WTFme | E-mail | 12. prosince 2014 v 15:50
Tááákže, byla bys best best best kdybys udělala jednorázovku na to, jak Fred přijde... no kam prostě mrtví lidi chodí a potká tam Jamese, Siriuse a Remuse a oni jsou jako "Hele, jsi náš velký vzor, jen tak mimochodem, my jsme Poberti" a nějaké Fredovo vyšilování a tak :D a aby to byla komedie. :D Tak jestli se ti to povede, tak bych byla moooooooc šťastná :D Pokud znáš Doctora Who, tak by bylo super udělat Doktorovou pomocnicí Lenku. :)
Odověd: Doktora Who bohužel zatím moc neznám, na toho se necítím. Potterovské přání ti však ráda splním!

Na Facebooku jste mě taky požádali o napsání povídek na pár Hermiona/Fred a Hermiona/Lenka.

Takže na tyto věci se určitě můžete těšit. Pak mám ještě nějaké restíky z minulých let. Tady jsou:
2013:
Melodye | 26. září 2013 v 18:34 | Reagovat
Ahoj, tenhle nápad je super :)Poprosila bych o povídku, slash, pár Severus a Harry ,Harry se vážně zraní při Famfrpálu (hraje profesionálně) a potřebuje pomoc od odborníka (Severus je považován za mrtvého). Nejlepší by bylo, kdyby povídka byla delší, ale záleží jestli tě něco napadne. Děkuji a budu se na těšit :)
Odpověď: Právě teď mě napadla základní myšlenka, takže jsem si jí hned zapsala. Tahle povídka bude také kapitolová. Víc k ní zatím nevím.

Rose / Alex | 27. září 2013 v 20:13
Oh, tak toho já také využiji.. Hlavní postavy prosím : Harry a Hermiona, přátelství. :) A dál je to na tobě, :D jak chceš, co chceš :)
Odpověď: Mám základní kámen povídky, která bude asi kapitolová a ještě jí musím rozpracovat.

Eli a Latri | Web | 27. září 2013 v 23:33
Tááákže, já si chci taky něco přááááát. :D Přála bych si povídku kapitolovku - řekla bych délkově tak na 3 kapitoly (délka jednotlivých kapitol přenechána na autorce), ohledně hlavních postav - hlavní postavou bude Sirius Black 8-) a je jedno jestli to bude v období Pobertů, či ho přesuneš někam úplně jinam. :D Stejně tak na tobě nechám i místo, kde se to celé bude odehrávat. :-P Stačí ti to takhle?? :-D
(P.S.: Že ti jde o naše potěšení jo...i ty jedna! To by sis měla nechat jen pro pár vyvolených do soukromí. :P :-D )
Odpověď: Na co ty hned nemyslíš, nebo já? Povídka pro tebe bude o třech kapitolách.

Snapeova (zadáno 25.6 2013 na Facebooku)
Chci, aby v té povídce byl Dobby, Lucius a Severus. Chci nějaké velmi šokující odhaleni Jednu vtipnou scénu, událost, cokoliv. Chci jednu scénu, kde budou všichni tri. A chci slova: koule, paprsek, šunka, sova a televize.
Odpověď: Na tuhle povídku už mám hodně dlouho perverzní nápad, ale je tak perverzní, že ho radši předělám. Ne, úplně to nej… bych asi přeskočila, přece jen jsem seriózní osoba.

verky | Web | 7. listopadu 2013 v 16:24
Tak jsem, Veru, dlouho přemýšlela, jaký postavy si vymyslím, abys to měla pěkně těžký. :P Jenže mě napadaly samý takový blbý, který by mě určitě zabily Draca, jak tě znám a to já samozřejmě nechci. :D Takže jsem si vymyslela Draca (To tě asi nepřekvapuje, co? :D), pak Lenku, Hagrida a mohla by se tam objevit i McGonagalová. :D Dál už je to jedno, jaký postavy a děj si vymyslíš, hlavně mě prosím nezabíjej toho Draca.
Odpověď. Veru, vím, že tě asi zklamu, ale půjde o jednorázovku.

Citace z emailu ze 14. 6. 2013:
Nechtěli by jste napsat nějáké Dramione povídky? Já jsem totiž strašnej fanda a skoro všecky české už mám přečtené, teď čtu anglické.
Odpověď: Dramione konečně přibude již začátkem ledna, i když jsem původně plánovala tento rok. Půjde o kapitolovou pětidílnou povídku.

2012:
Snapeova (zadáno 2.12. 2012 na Faceebooku)
Chci, aby se Sirius snažil získat Lily stejně, jak se snaží James, ale spíš jen ze srandy, třeba by mohl chtít Jamesovi něco oplatit, to je na tobě a mohla bys tam zakomponovat scénu s poberty, když byli o úplňku proměněný. Něco zajímavého a zábavného a chci slova : pejsánek, lívanečky , žába, Brumbál a šňup ( jako Snape, přezdívka)
Odpověď: Vím, že jsi mi říkala, že má jít o povídku, pokusím se jí napsat, co nejdřív.

Citace z emailu ze 14.8. 2012:
Ahoj,
nemohly by jste nasat příběh, že Harry je synem Remuse Lupina. Příběh by byl, jak by byl Harry malý až do jeho dospělosti? Díky.
-Markéta
Odpověď: Tento příběh budu muset hodně promyslet, ale snad mě něco napadne. Jen ho asi nestihnu napsat v příštím roce. Za to se omlouvám, protože už čekáš dlouho.

O povídky, drabble či básně na přání si můžete napsat zde!

Také se zas chystáme se Snapeovou v příštím roce vrátit k naší společné povídce Oheň, led a růže, kde nám ještě chybí napsat půlku celé povídky, takže se rozhodně nebojte, že se tu budete nudit. Oheň led a růže je taky potterovská. Dosavadní kapitoly si můžete přečíst zde.

Příští rok tedy pro mě bude určitě náročný, ale rozhodně se nehodlám flákat. Čekají mě i státnice, takže tak od půlky března tu budu méně, ale do té doby si pro vás nachystám snad díky kapitolovkám nějaké ty zásoby. Nyní se podívejte na celé mé pisatelské úspěchy a neúspěchy v průběhu let 2009, (kdy jsem začala celkově psát na jiný blog, proto tu tento rok není uveden) až 2014.

Krátké povídky na Téma Harry Potter - celkem 8:

Dlouhé povídky na téma Harry Potter:
2010 - Tajemství minulosti (napsána v roku 2009 - nedokončená), Oheň, led a růže (začala se psát v roce 2010 - nedokončená)

Originální dlouhé povídky:
2009/2010 - We are sisters (dokončená)

Originální krátké povídky:

Drabble na téma Harryho Pottera (v číslech) - celkem 55:
2010 - 29
2011 - 8
2012 - 5
2013 - 8
2014 - 5

Básně na téma Harryho Pottera - celkem 5:

Zde máte mé pisatelské výtvory rozděleny podle roků, je tam zahrnuta i doba, kdy byly napsány (kapitoly v daném roce u dlouhých povídek počítám jako jedna):
2009 - 2
2010 - 33
2011- 11
2012 - 9
2013 - 12
2014 - 6

!Příští rok budete mí také možnost si přečíst povídky od Moky. Otevřu vám všem příležitost posílat mi své povídky, drabble či básně na mail a následně je uveřejním pod vaši přezdívkou!

Co tomu všemu říkáte? A co si přejete do roku 2015 ode mě?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 2. ledna 2015 v 14:03 | Reagovat

Páni, stihla si toho docela dost :) Moc se těším na všechny povídky, co se tu v tomto roce objeví :)

2 Kačíí Kačíí | Web | 3. ledna 2015 v 12:27 | Reagovat

Tak nejdřív ti chci popřát všechno nejlepší do nového roku 2015:))
Jak tak koukám napsala jsi opravdu hodně povídek:)) Za to ti patří můj respekt, obdivuju lidi, kteří dokážou tak hodně psát:)) Hned se do nějaké povídky pustím a potom ti napíšu co si o ní myslím, ale věřím že budou úžasné, jelikož HP♥♥
Moc ráda se s tebou spřátelím, už jsem si tě napsala do affs, máš moc krásný blog:))

3 Casion Casion | Web | 11. ledna 2015 v 16:45 | Reagovat

Pekný prehľad tvorby aj udalostí, teší ma, že sa blog opäť rozbehol :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama