Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

We are sisters → 14. Navždy spojeni...

5. ledna 2014 v 20:20 | Gina Grint |  We are sisters
Ahoj, mám pro vás další kapitolu k We are sister. Tentokrát je vyprávěna z pohledu Amandy.
Přístupnost: 15+
Gina Grint
---


"Jéé, Edwarde, ty už jdeš? Tak páááá a stav se zase někdy," rozesmál se na plné kolo a objal ještě více Shanon.
"Panstvo, my to zalomíme. Už máme dost, takže jdeme do hajan," oznámil nám můj bratr.

"Lásko, teď už to bude jen krásné, beruško moje, miluju tě," šeptal mi milostná slůvka a já se jen začala přizpůsobovat nově vzniklé situaci.

***

Pohled na uplakanou Shanon v náručí Seana mě dojal dvojnásob. Nemluvě o nádherném vyznání z Edmundových úst, které znělo jako rajská hudba. Od začátku jsem věděla, že tato naše menší oslava se povede, ale že až takhle, bych nikdy nečekala. Samým dojetím, jsem nemohla ani promluvit. Edmund stále klečel na kolenou a koukal na mě svýma nádhernýma očima. Já pořád nehnutě stála jak přikovaná a neschopna slova jsem si klekla k němu a pomalu se blížila k jeho obličeji. Musela jsem ho políbit!

S veškerou láskou a něhou, jenž se toužila projevit, jsem do polibku dala vše, co se tímto způsobem dalo projevit. Edmund mi vyšel hned vstříc a přitáhl mě k sobě tak jemně, nepopsatelně krásně, že jsem se slastí málem rozplynula. Bylo mi docela jedno, kdo je právě v místnosti, jestli mám rozcuchané vlasy, pomačkané šaty či rozmazaný make-up. Tahle chvíle patřila jen mě a Edmundovi. Náš polibek pomalu nabíral na intenzitě a já se opět ztratila. Propadla jsem osobnímu kouzlu Edmunda Towsenda.

Po chvíli se ode mě trošku odtáhl a zandal mi za ucho neposedný pramínek vlasů, který mi vypadl z pečlivě udělaného účesu.
"Miluju tě, Amy, vždycky budu. Jsem rád, že se ti mé vystoupení líbilo. Moc jsem se těšil, jak na to budeš reagovat a vidím, že jsem se trefil," usmál se a já ho objala:
"Edmunde, taky tě miluju a mockrát děkuju!" Cítila jsem se báječně!

"Tééda, to je jak z telenovely, panstvo!" zasmál se Sean, objímajíci uslzenou Shanon.

Všichni jsme se smáli spolu s ním a Shanon si kouskem kapesníčku utírala slzičky, načež přistoupila k Pattovi. Sean, aby nezůstal zase pozadu, se rozeběhl ke své milované Marry a vyzdvihl ji do náruče.
"Seane! Já se tě tak lekla," zasmála se Marry a políbila ho. Já, Edmund, Patt a Shanon jsme jen jedním dechem zvolali se smíchem:
" Jak z telenovely!"

Edward, stále stojící v pozadí a pozorující tu scénku, se zachmuřil při pohledu na šťastnou Shanon po boku Patrika. Po několika minutách to vzdal a odkráčel. Jeho tiché kroky slyšela jen Shan a já. Má sestřička se smutně ohlédla jeho směrem. Zaregistrovala jsem Patrika, všiml si ho!
Jen zakřičel s pobavením:
"Jéé, Edwarde, ty už jdeš? Tak páááá a stav se zase někdy," rozesmál se na plné kolo a objal ještě více Shanon. Všichni, kromě ní, jsme se nad jeho žertem uculili.

"No, panstvo! Konec cukrování, jde se pít!" rozhodil rukama Sean, pomalu dal Marry na polštářek na zemi a mířil si to k base plné alkoholu.

My se museli při pohledu na něj smát. V několika minutách jsme se posadili do připravených křesílek. Shanon vedle Patrika a já s Edmundem tak blízko u sebe... Tulili jsme se k sobě, že nebylo poznat kde je křesílko, a že šlo tuze příjemnou aktivitu! Šampaňské nám stoupalo do hlavy víc, než bylo zdrávo! Shanon se už pomalu válela v náručí Patrika a já došla tak daleko, že jsem byla nadmíru veselá. Divím se, že neproběhl striptýz. No a co se týče Marry a Seana, ti si tam jen tak pošpitávali a pořád se smáli, takže prostě pohoda. Na stole bylo pořád co pít.

Kde jen to ten Sean vzal? Kanec jeden! Zase určitě dělal oči na madam Princeovou v městečku! napadlo mě.

Ta na něj trpí, chudák. Ji vždy ukecá na vše. Podívá se na ni tím svým pohledem, který občas zkouší i na mě se Shanon, a ta mu snese modré z nebe. Houby ředitelka! Tenhle chlapec mě nepřestává udivovat!

Naše "siesta" trvala až do osmi večer a už se pomalu začala hlásit o slovo únava. Sean a Marry vstali, pořád ještě rozesmátí.
"Panstvo, my to zalomíme. Už máme dost, takže jdeme do hajan," oznámil nám můj bratr. Rozloučili se a odešli.

Shanon s Pattem tak po deseti minutách odešli také spát. Takže sečteno, podtrženo… Zůstali jsme tu jen my dva, já a Edmund. Dobře jsme věděli, že být sami v nádherně vyzdobené místnosti, sedět na příjemném koberci, věští dobré vyhlídky, tuze příjemné. Jakmile jsme osaměli, jako bychom oba dva ožili, začínaje se dívat rozpačitě do země. Najednou Edmund promluvil do ticha:
"Že se nám tvá oslava narozenin dneska moc hezky vyvedla, viď Amy?" pohladil mě po tváři a pomalu mi odhrnul vlasy, aby mi viděl lépe do obličeje.

Začal mě nádherně, jemně, ale tak vášnivě líbat, že jsem se celá ztratila a jeho úžasné polibky mu s chutí oplácela. Srdce mi bušilo jako o závod a nejenom díky líbání s Edmundem, avšak i kvůli tomu, že se odvážil více... Začal pomalu sundávat jedno ramínko od mých šatů a na holé rameno mi vtiskl sladký polibek. Při tomto manévru jsem se celá zachvěla neskonalou rozkoší. Pak se na mě tázavě podíval, zda může dál. Já jen vydechla:
"Ano!" začínajíc ho hladově líbat.

On na nic nečekal, vzal mě do náruče a začal líbat zcela žádostivě... Opět jsem nemohla popadnout dech. Odhrnuté ramínko doplnil druhým a za chvíli jsem před ním byla pouze v košilce. Zastavila jsem ho, podívajíc se na něj kritickým pohledem:
"To je ale nespravedlivé, máš na sobě tolik oblečení!" zasmála jsem se, s vervou ho začínajíc svlékat.

Edmund mi musel pomoct. Ty kalhoty prostě nechtěly dolů! Nakonec jsme stáli proti sobě ve spodním prádle tak rozpálení, až to bolelo. Tolik jsem ho chtěla! Edmund vycítil mé tužby a začal mě opět líbat, ale tentokrát mi už košilku sundal a já ležela na zemi v rouše Evině.

Jeho milion polibků, které mi sázel po krku, uších, na víčkách a na bříšku, mě tak moc dělaly dobře, že jsem se zmohla na pouhé:
h..."

Jeho rozmazlování mého těla bylo tak neuvěřitelně krásné. Celá jsem se chvěla a Edmund překypoval něhou! Na nic nespěchal, pomalu systematicky postupoval dolů, až se zastavil na samém středu všech rozkoší každé ženy. Nemohla jsem vydržet tu neudržitelnou rozkoš, kterou ve mně vzbuzoval! Celá jsem se vzpínala, potřebujíc ho hned popadnout za vlasy a políbit, jinak bych vykřikla!

"Edmunde, prosím, už...prosím!" žadonila jsem ve vlnách nespoutané vášně.

Edmund se přiblížil k mému obličeji, láskyplně políbil mé rty a pomalu do mě vnikl. Já ani nemohla vykřiknout kvůli oslepující bolesti, jenž tolik ohromila mé smysly. Edmund mě začal líbat a pomalu se ve mně pohybovat.

"Lásko, teď už to bude jen krásné, beruško moje, miluju tě," šeptal mi milostná slůvka a já se jen začala přizpůsobovat nově vzniklé situaci.

Až teď mi došel fakt právě prožívané slasti, už jsem napevno s Edmundem spojena! Mohu se s klidným pocitem považovat za jeho součást, protože už jsme jako jedno tělo a jedna duše!

Po několika minutách bolest ustoupila, vlastně docela zmizela. Pak následovala jen nepopsatelná rozkoš! Svá spletená těla jsme tolik týrali, žádostivě se milujíc, až do vypuštění duše. Tak nádherné to bylo, že jsme nemohli oba přestat! Zdálo se nemožné nabažit se jeden druhého. Tolik jsem ho chtěla, tolik chtěl on mě. Naše vášeň neznala mezí, tohle byla naše chvíle!

Po několika hodinovém milování jsme si usnuli náručí, unaveni tím vyčerpávajícím milováním, po kterém zbyl jen nádherný pocit a zpocená těla, propletená do sebe. Bylo mi tak krásně! Na tento okamžik nikdy v životě nezapomenu. Šťastnější jsem se dosud ještě nikdy necítila!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scorpio Scorpio | Web | 5. ledna 2014 v 22:10 | Reagovat

Ahoj,
byl/a jsi přidána na seznam neoficiálních autorů fanfiction na adrese http://archivpovidek.blog.cz/1208/seznam-hp-ff-2

S pozdravem

Scorpio za tým B.U.N.C.R.u

*B.U.N.C.R. (Bookcase of Unofficial Creators) je vlastně amaterský blog tří adminek, které se snaží dát dohromady co největší počet blogařů/pisálků. Pokud máš nějaký tip, byli bychom rádi za tvou pomoc.

2 Anonymous Anonymous | Web | 12. ledna 2014 v 9:37 | Reagovat

Jsi fanouškem HP? Chceš studovat online Školu čar a kouzel? Máš možnost se přihlásit na E-Bradavice!! Registrace již v únoru

PS: Před dvěmi lety jsem se přihlásila a vůbec toho nelituji. Stále se něco děje, tak neváhejte stojí to za to!!!

Web: http://bradavice.eu/

PPS: Hezký článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama