Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

We are sisters → 12. Narozeninový večírek

17. prosince 2013 v 21:49 | Gina Grint |  We are sisters
Ahoj, musím vám prozradit, že ♥♥Veroniky♥♥ zásoby věcí pro vás se každým dnem zvětšují. Teď už však mluvme k článku. Dnes vám přináším další kapitolu k povídce We are sisters, jenž je vyprávěna z pohledu Amandy.

Gina Grint
---


"Ááá, tady jseš lásko," hned mě začal tak hladově líbat, jako když bychom se viděli naposled před sto lety.
"Shanon? Shanon, pojď jsem rychle, potřebuju pomoct!" zakřičela jsem na ségru a mírně jsem začínala panikařit, ztracena ve své marné snaze zavázat si tkanici vzadu na zádech.
"Myslím, že od tebe Edmund jen tak nezdrhne. Ten se tě bude držet jako klíště," rozesmála se.
"Na zdraví, moje milá sestřičko, k tvým krásným šestnáctým narozeninám," pronesl láskyplně, až mi vyhrkly do očí slzy.

***

"Doufám jen, že se Shanon dobře vyspí. Za dnešek toho měla požehnaně, včetně šoku s Grapem. Ke všemu ještě ten kotník," povzdychla jsem si smutně a pořád jsem se šťourala v jídle, sedíc u jídelního stolu.

Naproti mě byl Patrik a ládoval se kuřetem stejně jak já, takže vůbec. Moc jsem toho nesnědla, vlastně vůbec nic. Jen jsem tu seděla a koukala do blba. Musela jsem se otočit na stůl za mnou, kde seděl Edmund. Ovládlo mě zcela nutkání ho vidět, už bez něj nemůžu být ani minutu. Aspoň jednou ho musím spatřit, v lepším případě ho políbit.

Ach, líbání s Edmundem, větší rozkoš neznám. Vlastně by tu mohla být ještě jedna věc..milování s Edmundem! Pro mě zatím zcela nepoznané teritorium. Už když jsem při první schůzce s ním slyšela jak to má rád, zahořela ve mně plamen touhy to poznat na vlastní kůži. Uvidíme, co není, může být,, v což doufám.

Ze snění mě vyrušilo otravné šoupání židlí, protože se všichni začali od stolů zvedat, aby se odebrali do svých ložnic. Já jen znuděně odložila příbor, vzala si jablko na cestu a pomalu odcházela z jídelny. Zezadu mě někdo vzal za bok a otočil k sobě. Jednalo se samozřejmě o Edmunda.

"Ááá, tady jseš lásko," hned mě začal tak hladově líbat, jako když bychom se viděli naposled před sto lety.

V ten daný okamžik mi bylo úplně šumák, jestli se na nás někdo dívá. Já se totiž právě nacházela v sedmém nebi a díky tomuto sedmnáctiletému klukovi jsem opět zapomněla na všechny starosti. Na několik málo milimetrů se ode mě oddálil a podíval se na mě tím svým krásným sametovým pohledem:
"Tak moc tě miluju, Amando Fullertonová."

Mě jen v tu chvíli vhrkly slzy do očí a políbila jsem ho ještě hladověji a hlouběji jsem se propadala do jeho kouzla.

Když jsme se jakž takž od sebe odtrhli, abychom byli schopni se dostat na kutě, ruku v ruce jsme kráčeli do svých pokojů. Jelikož se naše ložnice nacházeli docela daleko, měli jsme dost času na to, abychom si po cestě dali ještě jednu výměnu tělních tekutin. Před vstupem do mého království jsem ho naposled políbila, rozloučila se s ním a na závěr mu ještě poslala vzdušný polibek. Vylezla jsem po schodech, hned si to štrádujíc k Shanon.

Spala jak miminko. Krásné kudrnaté vlasy se ji všude rozprostíraly a blažený výraz jen napovídal, že se jí něco hezkého zdá. Kdo ví, o kom daný sen byl. Ale vzhledem k poslednímu sledu událostí, bych to tipovala na Patrika. Ještě chvíli jsem jen seděla na své posteli, kochajíc se pohledem na moji šťastnou sestřičku. Pak jsem jí narovnala peřinu a více ji přikryla. Zkoumavým pohledem jsem zkontrolovala, zda je vše v pořádku, nakloníc se k ní, načež se mé rty dotkly jejího čela:
"Dobrou noc beruško, mám tě moc ráda." Shanon se jen zavrtěla. Pak jsem se odebrala na kutě.

-

"Co… Zatraceně, kdo to tady je?" začala jsem nadávat na neznámý hluk, jenž se vyskytoval v mém pokoji.

Rozespalá a naštvaná, že mě cosi vzbudilo takhle brzo, jsem šla k Shanonině posteli, odkud se ten hluk linul:
"Že mě to hned nenapadlo!" rozesmála jsem se a promnula si oči.

U postele seděl na kolenou Patrik s rozesmátou Shanon a dávali si…včerejší kuře?

"Jééjda…omlouvám se, že jsme tě vzbudili, asi jsme to trochu přehnali", začala se horlivě omlouvat Shanon a vedle ní se Patrik dávil drůbežím masem, jak se smál.

Shan ho jen šťouchla do ramene, aby přestal. Já s naštvaným výrazem jen sledovala tu povedenou dvojici.

"No jasný, vůbec se nepotřebuju pořádně vyspat,ale hlavně, že vy se řádně nachálujete. Víte co? Když jste mě už takhle vzbudili, tak jdu ze sebe aspoň udělat člověka, nebo spíše šestnáctiletou slečnu!"

Patrik se napřímil a s plnou pusou jen poznamenal .
"Jo, taky díky tomu pořádně zapaříme!"

Já se jen usmála. Moje šestnácté narozeniny jsem měla docela nedávno, ale je oslavíme až tuto sobotu. Už se na to docela těším a to taky proto, že to nebude bůhvíjak velká oslava, avšak jen večírek pro pár nejbližších lidí. Tak to mám nejradši. I když jak znám Seana, beztak to všude roztroubil, takže čekám nával studentů.

Po kompletní přeměně na tu pravou Amandu Fullertonovou jsem se jakžtakž došourala do pokoje. Patrik zde už nebyl, avšak Shanon celá zářila štěstím. Určitě ji to kuře přišlo k chuti, a nejen to drůbeží...

"Sestři, tak co, jsi připravena vyrazit vstříc dalšímu kolotoči nudné školy?"

Shanon zaváhala, ale odvětila s mírně spikleneckým výrazem :
"Já vždy, Amy, a tak nudná nebude, to se neboj" a přidala se ke mně. Obě jsme odešly bok po boku na první hodinu daného dne.

V několika dalších dnech se toho moc nestalo, co by stálo za řeč. Snad, když pominu uklouznutí profesora Grapa na chodbě a můj smích, který ho poté doprovázel. Tomu slizákovi jsem to přála! Dohra sice se sice konala hned poté, ten chcípák se nedal a to v podobě pětky, kterou mi dal s veškerou pýchou v srdci, ale účel to splnilo. Teď kulhá jak Quasimodo. No a to by z hlediska důležitosti bylo všechno, když opomenu moje vášnivé líbačky s Edmundem a krásné cukrování Shanon a Patrika. A co Edward Masson? Pasééé s velkým P! Uvidíme jak mu dlouho Shanon vydrží odolávat.


Sobota, 13:35 hodin.
"Shanon? Shanon, pojď jsem rychle, potřebuju pomoct!" zakřičela jsem na ségru a mírně jsem začínala panikařit, ztracena ve své marné snaze zavázat si tkanici vzadu na zádech.

Za několik hodin začíná můj narozeninový večírek a já se tu pořád ještě pachtím s nějakou tkaničkou. Přitom se musím ještě namalovat! Mezitím přiběhla Shanon a už se mi vrhla na tu proradnou tkanici a začala ji zavazovat.

"Jééjda holka, ukaž mi to… No… Pojď jsem ty mrško… Táák... A je to!" plácla mě jemně do zad a otočila čelem k sobě.

Její kritický pohled mi jen napovídal, že je to hrůza. Však se nedivím, celou noc jsem nespala, tak nemůžu vypadat jako víla Amálka:
"No, však já vím, Shanon, jak to vypadá. Jdu na to líčení, jinak ode mě Edmund uteče, jen co mě spatří" a už jsem si na sebe začala matlat stíny v černo-bílé kombinaci, doplněné jemným leskem na rty.

Vlasy jsem si vyčesala nahoru a nechala pár pramínků volně. K perfektně padnoucím šatům ve stříbrnomodré barvě byl tento detail potřeba. Po několika minutách následovalo zhodnocení. Musela jsem se pochválit, vše se zdálo dokonalé!

Shanon se jen uznale ušklíbla:
"Myslím, že od tebe Edmund jen tak nezdrhne. Ten se tě bude držet jako klíště," rozesmála se.

Důkaz o tom, že jsme se Shanon z jedné rodiny, nám každodenně ukazuje naše krása. Vypadala jako moje sestra, avšak z továrny na krásu. Její velice obyčejný make-up v kombinaci šedé s přechodem do tyrkysové neurazí, ale naopak potěší a to hlavně Patrika. Ten na svoji přítelkyni může být hrdý a nejen on. Podobně jako já, tak i ona si stáhla vlasy do slušivého drdolu. Zajímá vás, jak vypadaly její šaty? Jemná fialová látka, ze které byly ušity, jen doplnila její krásu. Prostě krasavice! Dokonalost jejího outfitu doladila jemnými náušnicemi, které ji visely skoro až k ramenům.

V tom přiběhla Marry:
"Holky, tak jak pokračují přípravy? No pááni, jste vážně kočky!" uznale zapískala Marry a začala si nás prohlížet ze všech stran i úhlů. My se ji otáčely jak nějaké modelky, byl to velmi příjemný pocit.

Po dokončení módní přehlídky jsem se Marry zeptala na naše polovičky a jejich "tajnou" přípravu na můj večírek. Ta zpozorněla a sedla si na postel:
"No holky, docela dobře. Z toho, co jsem jen zahlídla, tak…perfekt! U kluků jsem byla několik minut. Sean se jen trochu rozčiloval, že tvá oslava bude bez alkoholu, ale jak ho znám, tak určitě někde něco schrastí pod košili... Joo! Bingo... A pak taky Edmund!"

Já se jen zamračila a zvědavé zvedla obočí.
"Alé Amy, neboj. Jen konstatoval, kde jste tak dlouho, že prej si tady snad pudrujete i nos," rozesmála se a my jen zíraly, ale nakonec jsme to nevydržely a smály se také spolu s ní.
"No, pak tam pořád vylaďovali sezení. Myslím, že tam dávali nějaký taburetky, dále jídlo, pití a další maličkosti," dokončila své líčení situace Marry.
"Amando, Marry, můžeme vyrazit?" přistoupila ke mě Shanon a vzala mě za ruku. Já jen s rozesmátým výrazem, kývla na souhlas.
"Přijdu za vámi později. Potřebuji na toaletu, omluvte mne, dámy," mrkla na nás Marry a odklusala pryč.

Sobota, 14:00 hodin.
Kluci, jak se smáli a domlouvali se, jak si pořádně užijí můj večírek, si nepovšimli faktu, že já se Shanon jsme už přišly. První si nás všiml Sean. Jen otevřel pusu a na nic víc se nezmohl. Kluci nás zpozorovali až po několika minutách a Edmund, který nikdy neztratil řeč, teď úplně oněměl. Já v tu chvíli zrudla snad úplně všude. Aby bylo prolomeno ticho, Shanon do odvážně pronesla :
"Nedivím se, kluci, že jste paf, Amanda je dnes velice půvabná" a lišácky mrkla na Edmunda.

Ten se vzpamatoval, přistoupil ke blíž, načež mě jemně, tak něžně a romanticky políbil. Shanon přiběhla k Patrikovi a vrhla se mu kolem krku.

"Lásko, dnes jsi pro mě bezkonkurenčně nejkrásnější!" Patrik do polibku co následoval, dal vše, co mohl. Shanon to cítila, viděla jsem to na ni. Tvářila se náramně šťastně.

Sean tam stál jako kůl v plotě, ale moc dlouho ne. Ve dveřích se objevila jeho milovaná přítelkyně. Při střetu pohledů Seana a Marry jsem viděla tolik vášně,vzájemných sympatií, až mě to zaskočilo. Ti dva se k sobě vážně hodí, mohli jste to spatřit na první pohled. Marry se mu vrhla kolem krku a s takovou vervou ho políbila, až jsme se Edmundem museli smát nad tou náruživostí.
Ten se ke mně jen blíže přiblížil:
"Ti teda válí, to budeme mít, co dělat, abychom nabrali takové tempo jako oni," rozesmál se a přiblížil svůj obličej k mému.
"Víš, Edmunde, myslím, že já budu na jemnější tempo, v tom ty jsi nejlepší," zasmála jsem se a políbila ho ještě jednou, doufajíc, že ne naposled.

Všichni účastnící mého narozeninového večírku byly přítomni a spárováni. Sedli jsme si na připravené taburetky. Sean se vyprostil z Marryina objetí a přinesl šampus. Edmund s Patrikem jen zvědavě povytáhli obočí nad tou změnou. Vždyť přeci bylo jasně stanovené: žádný alkohol! Jak jen to dělá? Opět nás všechny překvapil

Sean se napřímil, jak páv:
"To víte, byl jsem se za ředitelkou pozeptat, zda bychom nemohli aspoň šampus na přípitek," zamrkal šibalsky a všichni jsme se rozesmáli. Sean je prostě třída!

Když dolil všechny skleničky krásně šumivým vínem, podal jednu Marry, pak mě, Edmundovi, Patrikovi a na závěr Shanon. Všichni jsme se zvedli a Sean si odkašlal:
"Na zdraví, moje milá sestřičko, k tvým krásným šestnáctým narozeninám," pronesl láskyplně, až mi vyhrkly do očí slzy. Poté mě bratrsky políbil. Všichni pak jen nahlas jedním dechem vyslovili:
"Na zdraví, Amando!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama