Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Srpen 2013

Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (6/6)

26. srpna 2013 v 18:19 | ♥♥Veronika♥♥ |  Oheň, led a růže
Ahoj, omlouváme se za pauzu na blogu, ale obě již máme určité povinnosti. Zde máte poslední část čtrnácté kapitoly. Doufám, že se vám bude líbit.
♥♥Veronika♥♥

--


Konec páté části:
O několik hodin později se tiše blížila k Severusově učebně, až nakonec vklouzla dovnitř. On si zrovna u lektvaru broukal a pískal nějakou melodii. "Co si to zpíváš?" usmívala se, jdouc k němu. "Ehm...ani nevím," nadskočil a málem mu tam spadla vařečka. Liz se rozesmála a objela ho zezadu, položíc si hlavu na jeho rameno: "Promiň, ale mám taky dnes takovou radost! Vše je náhle skvělý!"

-

Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (5/6)

17. srpna 2013 v 19:19 | ♥♥Veronika♥♥ |  Oheň, led a růže
Ahoj, omlouváme se opět za pauzu, ale jsem na návštěvě u Snapeové a jaksi nebyl čas na opravování, což jistě chápete.S vyplazeným jazykem Tato část je podle mého názoru suprová, takže doufám, že se bude líbit i vám. Příjemné čtení!

♥♥Veronika♥♥

--

Konec čtvrté části:
Píseň skončila a Liz si všimla výrazu obličeje Evansové. Ostatní ji nadšeně tleskali, i ti, co hráli v kapele. "Co je, Lily?" zeptala se brunetka a ohlédla se za sebe. Samantha pustila věci na zem, které si sebou přinesla, toužíc co nejrychleji zmizet. "Zase ty, Fletcherová?" založila si Elizabeth ruce na prsou. Ta se na svou spolužačku raději ani nepodívala a rychle za sebou bouchla dveřmi. "Css, zbabělec," zavrčela Rosemanová, načež se se všemi rozloučila a rychle spěchala do Zmijozelu, majíc chuť si pohrát.
-

We are sisters → 6. Hádka

12. srpna 2013 v 12:29 | Gina Grint |  We are sisters
Ahoj, konečně jste se dočkai i další kapitoly k naší povídce We are sisters. Doufám, že se vám bude líbit. Tentokrát je vyprávěna z pohledu Amandy.
Gina Grint

---

"Amando Fullertonová, řekni mi okamžitě co se děje s tvoji sestrou!" pronesl tak mrazivým hlasem, že jsem myslela, že mě odvezou.
"Ehm, mládeži, omlouváme se za malé vyrušení ve vaší soukromé chvilce, ale potřebuji s tebou mluvit, Am," řekl a pobaveně se na mě podíval.
"Holky, někdy dáme řeč, ju? Zatím se mějte," zamával a zmizel ruku v ruce s krásnou blondýnkou.
"Beztak si jen povídáme, ani pusa neproběhla, tak z toho nemusíš dělat takovou estrádu," pronesla do ticha a já se jen držela, abych ji nešla chytnout pod krkem.

***


Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (4/6)

10. srpna 2013 v 14:59 | ♥♥Veronika♥♥ |  Oheň, led a růže
Ahoj, vím, že to tentokrát trochu trvalo, ale máme psa po operaci nohy a musím se o ni i starat, Doufám, že si tuto část čtrnácté kapitoly užijete.


♥♥Veronika♥♥
--


Konec třetí části:
O půlnoci začala Liz do hlavy mlátit její hůlka. Opatrně od Toma vstala, oblékla si kalhotky, upnuté černé legíny, noční krajkovou krátkou košilku a školní hábit. Do batohu si naházela knihy, učebnice suroviny a další drobnosti, potřebné na lektvary, přehodila si ho přes rameno a tiše se vykradla z bytečku do prázdné společenské místnosti Zmijozelu. Tou prošla bez problémů a za chvíli se ocitla před učebnou č. 73 v devátém patře, ve které se měli toho večera sejít se Snapem. Lehounce vzala za kliku a vklouzla dovnitř, načež se za ní dveře opět zavřely.

-