Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (2/6)

20. července 2013 v 17:09 | ♥♥Veronika♥♥ |  Oheň, led a růže

Ahoj, vím, na tuto část jste čekali opravdu dlouho, ale dočkali jste se! Je tady! Dobrá zpráva je, že celou tuto kapitolu jsem již dopsala a patnáctá od Snapeové už je u mě ve stádiu oprav a úprav. Ve čtrnácté kapitole se rozhodně máte ještě na co těšit. Tuto část jsem psala více ze Samina pohledu. Přeji příjemné čtení.
Rating 15+

♥♥Veronika♥♥
--

Konec první části:
Když vše skončilo, vyšly celé šťastné ven, načež Elizabeth přidala do kroku, aby se konečně Samanthy zbavila. Ta, k její smůle, taky zrychlila, brzy jí dohnala, srazila kouzlem k zemi: "Omluva zrušena!" a šla dál. "Svině!" vykřikla brunetka, poněvadž si znovu namlela a seslala na ní kletbu stejného typu, načež se sama zvedla. "Ale ale, koho to tu máme?" ozval se za Rosemanovou Lucius z takové blízkosti, až nadskočila.


-

Brunetka ztuhla neschopna slova, přičemž už se Fletcherová znovu vyškrábala na nohy, a když viděla Malfoye, ušklíbla se: "Ach, na tebe vždy dojde, co chudinko?" "Chceš se tý mršce pomstít, Sam?" podíval se na oslovenou blonďák svýma šedýma očima. Jeho chycená oběť se však pokusila utéct, ale zachytil ji za paži, načež se černovlasá ledová královna drobet vykolejeně zeptala: "Máš snad na mysli nějakou konkrétní pomstu?" Usmál se na ni: "Jistě..." načež mrazivě promluvil ke své kořisti, táhnouc ji do nejbližší volné učebny: "Nesnaž se utéct, zlato. Víš, že nemáš šanci. Držím tě pevně!" "Nepůjdu s tebou nikdy dobrovolně!" zafuněla Elizabeth, snažíc se neupadnout. Samantha se nejistě rozhlédla, zda celý incident nikdo neviděl. Měli štěstí. Následovala tedy Luciuse a zavřela na nimi dveře, zabezpečujíc učebnu, jak nejlépe uměla.

"Prosím, muč ji," vyzval blonďák svou parťačku, hodíc Liz na zem. Jejich kořist tvrdě dopadla na studenou kamennou podlahu, zadívajíc se vystrašeně na Sam, jenž se k ní rychle přiblížila, vytáhla hůlku a zašeptala zlomyslně: "S radostí." Pak už Elizabeth ucítila jen strašnou bolest kletby Cruciatus. Po chvíli jí vytryskly slzy, ale nevydala ani hlásku. Nehodlala jim udělat radost a prosit o slitování, stejně by se jí jen vysmáli. Lucius si všiml, jak Samantě potemněly oči, potěšeně se nad tím usmál. Samotná černovláska ještě víc posílila své mučící kouzlo, protože toužila po bolestném křiku své oběti. K jeho docílení začala do Rosemanové ještě kopat a bylo jí jedno kam, aspoň tak to na Malfoye působilo.

Po pár minutách Liz pocítila obrovskou bolest v břiše, přičemž něco hlasitě prasklo a Sam i Lucius viděli, jak se košile jejich kořisti špiní a prosakuje rudou, čerstvou krví. V tu ránu Fletcherová vyděšeně přestala a couvla: "Tys něco udělal?" vykulila své velké temné oči na Luciuse. "To ty...tvá silná moc," odpověděl zcela klidně s úsměvem. Elizabeth křivila obličej obrovskou bolestí, ale stále byla silná a držela jazyk za zuby. "Nechceme jí přece zabít, ne tady! Rozhodně nemíním jít do vězení! Počkej...má silná moc?" zamračila se Samantha nechápavě na krvavý flek na Lizině bílé košili, snažíc se pochopit slova svého kamaráda. "Jseš silnější, než si myslíš," usmál se pobaveně Lucius, kouzlem Rosemanové rozepnul košili a fascinovaně jí sáhl do docela velké rány. Tohle už rozhodně nevydýchala a bolestně zaječela, čímž Malfoye konečně potěšila.

Samantha oproti blonďákovi viditelně znejistila, takový vývoj celé situace rozhodně nečekala. Zamyšleně na svou spolužačku zavrčela: "To je dost, že taky křičíš!" "O čem přemýšlíš?" zajímal se ihned Lucius, jemuž, jak se černovlásce zdálo, nikdy nic neunikne, dál působíc své kořisti muka. "Nevím, netušila jsem, že mučící kletbou způsobím tohle," pokrčila pouze rameny. "Kdybys chtěla, mohla bys ji tím i zabít," usmál se, jak kdyby šlo o skvělou věc a z rukou mu odkapávala Lizina krev. "Tak to bych si měla dávat pozor, protože vězení bych se vážně ráda vyhnula," zašeptala, dívajíc se zamyšleně na Elizabeth a z ní na jeho krvavé ruce. Saminy oči byly opět o poznání tmavší a vše zvrácené jí rázem mnohem víc přitahovalo. Moment velkého překvapení pomalu pomíjel.

"Pokračuj" zašeptal po chvíli k Fletcherové Lucius, přičemž si opět stoupl a kouzlem zastavil Lizino krvácení, avšak ránu nezacelil. Sam náhle přišla všechna ta krev opravdu lákavá, jako by jí vábila. Klekla si u své spolužačky tak, aby se nezamazala a strčila jí svou ruku hluboko do rány, jak to jen bylo možné. Elizabeth šíleně ječela, ukrutnou bolestí a Lucius se staral o to, aby neomdlela. "Přece bys neplakala?" zašeptala Samantha k Rosemanové, načež vytáhla svou ruku z její rány a Luciusovi se zdálo, že snad té couře bude utírat slzy a utěšovat ji. Chtěl pomalu začít křičet, ať se pro Salazara vzpamatuje, když tu najednou začala modrooká dívka své oběti roztírat krev na svých rukou všude po bolestí staženém obličeji. Zřejmě se mýlil a byl mile překvapen Saminým počínáním.

Avšak tím, co následovalo pak, Luciuse naprosto ohromila. Zadívala se na svou zakrvácenou ruku a skoro až labužnicky Lizinu krev olízla z jednoho svého prstu. Saminy oči už nebyly vůbec průzračně modré, ale naopak děsivě, mrtvolně černé. "Vidím, že si to užíváš," poznamenal fascinovaně. Rázem z Elizabeth kouzlem serval oblečení takovým způsobem, že z něj zbyla jen hromádka různých cárů látky a ubohá brunetka se ocitla na kamenné studené podlaze, potříštěné její krví, zcela nahá. "Pokračuj ve svém výtvarném umění," pobídl Samanthu Malfoy.

Fletcherová se jen pousmála, prohlížejíc si tělo své oběti. Najednou jí naplňovaly zvláštní pocity, kterým vůbec nerozuměla. Znovu ponořila svou ruku do Liziny rány, načež nanovo zmáčenou dlaní od krve začala přejíždět brunetce po krku, nehty zarývajíc do oné citlivé kůže, čímž svou spolužačku drobet dusila. Ta se klepala jak osika zimou, bolestí i strachem, a přála si aspoň omdlít, když už nic jiného, ale věděla, že to Lucius nedopustí, takový lidumil skutečně není.

Učebnu naplňoval těžký pach krve, jenž se nedal necítit. Samantha ho však ignorovala a pokračovala s krvavými malůvkami na Liziných pažích, pozorujíc při tom každý brunetky záchvěv nahého a pro ní náhle tak lákavého těla. Ta jen stále nešťastně plakala a po tvářích jí pořád stékaly další nové slzy, ničíc tak Samin výtvor. Poté projel černovlásky krvavý lidský štětec mezi brunetky poprsím. Jeho se dotknout neodvážila, i když by ho moc ráda také pomačkala a seznámila ho se svými prsty. "I je pomaluj, jsou to jen prsa," ozval se Lucius. "Ale...to je trochu divný, ne?" zarazila se Fletcherová nad jeho přáním. "Ne, není. Nemáš chuť se jí dotýkat všude?" zeptal se blonďák, jakoby jí snad četl myšlenky. "Nejsem přece lesba!" namítla dotčeně, mračíc se na něj. "Ale tvá temná stránka moci je," vysvětli jí trpělivě, hladíc ji po vlasech, což se Sam ani trochu nelíbilo. Po chvíli však pochopila jeho slova a vykulila na něj překvapeně oči, kousajíc si nervózně ret: "Co?"

Lucius se rozhodl udělat si pohodlí a sedl si na nejbližší lavici, pak v klidu odpověděl: "Něco jsem si o tvé moci zjistil. Je výjimečná a touží po ženském těle....tedy ta temná..." Elizabeth díky Luciusově kouzlu, jenž jí nedovolilo ani na vteřinku omdlít či upadnout do bezvědomí, vnímala každé jejich slovo, i když jí, kvůli obrovské bolesti, kterou pociťovala, plně nedocházel jejich význam. "To je...to je ale úchylný, co si o mě každý pomyslí, když se dozví něco takového? Jsem jednoznačně jen na chlapy!" zavrtěla hned hlavou šokovaná Samantha. Malfoy se tiše uchechtl, bavilo ho být tím, kdo ví vše a poučovat hloupé ovce kolem sebe jako nějaký pastýř. "Nepomyslí si nic. Zajistíš si, aby mlčela. Tvá dobrá stránka je na chlapy, špatná ne a potřebuje se nakrmit, uklidnit své touhy. Jinak se může stát, že si s nějakou jednoho dne užiješ na chodbě přede všemi," řekl úplně klidně. V tu chvíli si představoval Fletcherovou, jak si užívá s vykulenou Evansovou a málem vyprskl smíchy, když si téměř dokonale vybavil vykulený, bledý obličej té namyšlené mudlovské šmejdky.

Samantha na svého spolužáka vyděšeně vytřeštila oči a na moment nebyla schopná slova, načež se po chvíli tiše zeptala: "Jak tohle víš, když to nevím ani já sama?" Lucius jen pokrčil rameny: "Nejsi jediná s takovou mocí, našel jsem ještě pár jedinců. Je jich málo..." "Nezdá se mi to ani trochu správný," povzdechla si. "Protože neumíš naslouchat své temné silné stránce, ale to se naučíš. Můžeš začít s ní," kývl hlavou k uplakané Rosemanové. "Tobě se to nezdá úchylný? Zvrácený?" zamračila se nechápavě Fletcherová. Za normálních okolností by se ho na to ani neptala. Sama by znala odpověď, ale teď byla ovládána temnotou v sobě, což byl i důvod, proč o ni Voldemort tak stál. "Ne, nezdá nebo se chceš pak na chodbě vrhnout třeba na někoho z Nebelvíru?" vyslovil nahlas svou krásnou představu. Elizabeth už se tou dobou třásla i děsivou zimou a krev na jejím těle, kromě stále otevřené rány, pomalu zasychala.

Samantha si chvíli představovala tu samou vidinu, co Lucius, a zhnuseně se oklepala: "Fuj!" Zabořila tedy ruku do Liziny rány nanovo, načež jí nejistě přejela přes jedno prso a světe temnot div se, líbilo se jí to. Namočila si tedy do rány i druhou ruku a mazlila se s těmi nádhernými kopečky, různě je pomalovávajíc. Nutno podotknout, že ve výtvarném umění byla borec! Svou dobrou stránku, jenž zadupala v dané chvíli někam hluboko, se snažila neposlouchat, protože ta na ní zděšeně křičela, ať hned přestane a dá svou spolužačku zas do pořádku. Nemohla přestat, nechtěla!

Elizabeth naskočila husí kůže a strašně se jí zvedal žaludek, ale Lucius jí už dlouho bránil i v pozvracení se. Zřejmě proto, aby nezničila Samin výtvor. Ta by nejradši dělala mnohem víc, ale jen zavřela oči a přesunula se na Lizino ploché břicho. Po něm se přesunula na nohy, onomu intimnímu místu se raději vyhnula. "Na něco jsi zapomněla," ozval se však hned Lucius, jenž vše stále bedlivě sledoval.

Samantha se na ono místo tedy vrátila pohledem. Liz po celou dobu tiskla nohy pevně k sobě, a tak Fletcherová přejela prsty jen po dostupném kousku. Zacházet dál ani nechtěla, i když někde hluboko v sobě po tom nesmírně toužila. "Mám ti ukázat, jak se to dělá?" zeptal se tiše Lucius. Celá tahle situace ho začínala pořádně vzrušovat. "To chceš, abych...?" skousla si černovláska nejistě ret. "Ano, aspoň tím víc poznáš svou temnou stránku," odpověděl a roztáhl Liziny nohy od sebe. Nedalo mu to žádnou práci, poněvadž už byla slabá.

Sam se v ten moment cítila opravdu zvláštně, ale její temná stránka jí silně ovládala, a navíc chtěla přesvědčit Luciuse, že není zbabělec, co dá hned od všeho ruce pryč. Přála si být hodna služeb Pána zla. Zadívala se Elizabeth do obličeje a nejistě jí rukou zajela mezi nohy. Ta se zalykala pláčem, majíc pevně zavřené oči. Nechtěla vidět ani jednoho ze svých mučitelů. Jedné Samině části se v tu chvíli chtělo co nejrychleji zmizet, zatímco druhá nesmírně zatoužila po milování se svou obětí, a tak ji začala rukou laskat, doufajíc, že po ní její kamarád nebude chtít ještě něco víc. Liz pevně semkla rty, dusíc tak vzlyky, ale i možné projevy přicházejícího vzrušení, i když moc nevěřila, že by se v daných podmínkách mohla nějak výrazně vzrušit.

"Co kdyby ses uvolnila?" zašeptala po chvíli Samantha hlasem, zastřeným touhou, načež polekaně zavřela pusu. Nevěděla, kde se to v ní vzalo a dost jí to děsilo. Odpovědí jí bylo zavrčené: "Jdi k čertu!" i když si Liz plně uvědomovala, že vlhne, nechápajíc, jak může být z toho všeho vzrušená. Proto ji napadlo, jestli její vzrušení nebylo nějak podpořeno Luciusovými kouzly. "Ale notak," uchechtla se pobaveně Fletcherová, uvědomujíc si vlhkost na svých prstech, a proto zrychlovala v laskání své objeti. Rosemanová se celá chvěla už i potlačovaným vzrušením, přičemž se jí rychle zdvihala hruď zrychleným dechem.

Touha po Lizině těle Samanthu hodně ovládala a kvůli její temné stránce se jí moc nedařilo ji krotit. Měla chuť svou kořist vášnivě líbat, ale z posledních sil se snažila nepodlehnout danému nutkání. Stále si přišla trapně i sama před sebou, když pomyslela na fakt, že právě laská holku, ba co víc, svou spolužačku, kterou ze srdce nesnášela.

"Poslouchej tvou temnou stránku, ať se raději vybije tady než na chodbě," našeptával Fletcherové stále Lucius. Ta, zrychleně dýchajíc, přemýšlela, co dělat dál, ale nakonec se té touze, co jí spalovala, poddala a políbila Elizabeth na rty. Brunetka v tu chvíli vyvrcholila a vzdychla Sam do úst, aniž by chtěla. To černovlásku vzrušilo, tudíž začala Liz hned vášnivě líbat. Rosemanová její polibky neoplácela, jen dál zničeně plakala. Malfoy se, oproti ní, celou podívanou vyloženě kochal, přemýšlejíc, jaké by to bylo, kdyby se připojil.

Samanthu tím vytočila, proto černovláska na chvíli ustala v líbání tak chutných rtů a výhružně se svým černým pohledem zadívala do zelenohnědých vystrašených očí, šeptajíc: "Dělej, zapoj se!" Svou ruku měla stále mezi nohama své kořisti, užívajíc si tu vlhkost po orgazmu. "Nejsem...lesba," vzlykla jen Rosemanová. "Mám takový pocit, že jsi ještě panna," zavrčela Fletcherová a na důkaz svých slov zajela drobet prsty do Elizabeth, avšak ne dost hluboko na to, aby jí tím protrhla panenskou blánu. Brunetka vyděšeně vykřikla a políbila tedy svou spolužačku s očima plnýma slz. Ta se po chvíli vzájemných polibků pobaveně usmála, že jí konečně ta coura poslechla: "Vidíš, to je lepší..." "Tak já půjdu, hraj si s ní jak je libo," zvedl se Lucius a spokojeně se odešel také uspokojit. Rozhodl se, že ty dvě nebude tentokrát rušit.

Sam svou spolužačku ještě naposled políbila, pak z ní vyndala prsty a snažila se uklidnit svou temnotu a získat nad sebou zas plně kontrolu, přičemž zavřela oči, zhluboka dýchajíc. Liz, na rozdíl od ní, začala usínat a z rány opět vytékala krev, protože Luciusova kouzla s jeho odchodem přestala působit. Byla stále bledší. "Hele, Elizabeth, usínat bys neměla. Bylo by lepší, kdybys zůstala vzhůru," zašeptala černovláska u dívčina obličeje, starostlivě si jí prohlížejíc. Jemně se dotkla dlaněmi těch krvavých tváří a její temné oči se pomalu vracely ke své původní průzračně modré barvě. Temná stránka docela rychle ustupovala a Fletcherové ani v ten moment nedocházelo, že takhle snadno se za jiných okolností normálně neuklidní. Myšlenky se jí točily jen kolem Rosemanové a začínalo jí pomalu docházet, co závažného provedla.

Skousla si ret málem do krve, mračíc se, a zašla se náhle cítit hrozně. V duchu si za vše, co právě provedla, nadávala. "Rozhodně tě odsud neponesu," zašeptala ke své oběti slabě, i když to mělo znít podrážděně. Povzdechla si a začala uzdravovat Lizinu hlubokou ránu na břiše. Kouzlem jí vyčistila a zacelila. Brunetka by potřebovala minimálně dokrvovací lektvar, ale ten sebou Fletcherová neměla. Navíc kromě bledé barvy chytala Rosemanová už i fialovou od zimy. Tak ponížená se dosud cítila snad jen před Luciusem, a proto nijak na Samina slova nereagovala, proč by měla?

Sam jí tedy zabalila do svého pláště, když Liziny věci byly na cáry, zvedla jí na nohy a posadila na nejbližší lavici, na niž před tím seděl Lucius. "Je ti velká zima?" zašeptala, nemohouc se brunetce podívat do očí. Pak jí začala od krve opatrně umývat aspoň obličej vykouzleným hadrem, jenž si namáčela do stejně tak vyčarovaného kýblu s vodou. Liz už došly slzy, jen seděla, třásla se zimou i právě prožitým hrůzným zážitkem, a neměla se k odpovědi. Najednou jí Samantha objala, snažíc se jí zahřát. "Ne-ša-hej na mě," dostala ze sebe ztěžka Elizabeth, drkotajíc zuby. "Promiň já...asi bys prostě měla jít za Tomem," pustila ji i hned Fletcherová, couvajíc pryč. Rosemanová se na lavici pomalu schoulila, celá se třesouc tak moc, že by nebyla schopná ani vstát, natož udělat krok. Její spolužačka si tento fakt zoufale uvědomila, nakonec vykouzlila pouze patrona, poslala jej s pokyny za Liziným přítelem a vyběhla z učebny, načež se zavřela na prvním záchodě, který po cestě potkala.

Uběhly ani ne dvě minuty od Samina odchodu, hned na to se dveře od učebny znovu otevřely a opět tiše zavřely. K Elizabeth se blížily tiché kroky. Zamžourala na příchozího, očekávajíc Toma, avšak překvapeně zašeptala: "Vanesso?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rose / Alex Rose / Alex | 20. července 2013 v 22:50 | Reagovat

Teda, páni. Tak tohle jsem naprosto nečekala. Několik vět jsem musela číst nejmíň 3x abych tomu mohla uvěřit a umíram touhou zjistit něco víc o nové moci Sam.  Každopádně jsem nadšená a šíleně se těším na pokračování :)

2 Slečna Grafoy Slečna Grafoy | E-mail | Web | 21. července 2013 v 17:58 | Reagovat

Tři slova: JEJDA!

3 Whitney Whitney | E-mail | Web | 21. července 2013 v 19:25 | Reagovat

Je to úžasný, takový originální :33 BOMBA!

4 Claire Claire | Web | 22. července 2013 v 12:01 | Reagovat

wow, se těším až si počtu :-)

5 verky verky | Web | 24. července 2013 v 14:47 | Reagovat

To byl dobrý nápad udělat shrnutí předchozích kapitol! :) aspoň jsem si trochu osvěžila co se stalo :D
teda, touhle kapitolou jsem docela překvapena a dalo by se říci, že i zaskočena, páč to jsem vážně nečekala O_O takovej dotaz, nenechaly jste se inspirovat 5O odstíny? že teď furt píšete eroticky (zvláště Verča) :D :D jako chudák Liz, takový ponížení, to muselo být strašný si to prožít...ale chudák i Sam, že objevila novou moc, aniž by jí třeba chtěla, zvlášť, když je "lesbovská" to musí být pro ní taky hrozný a ještě ke všemu u toho byl Lucius, bych se bála, že by to o Sam vykecal ostatním, ted aby se mu furt ppodřizovala a tak, když ví její tajemství.....je to super, že pokračujete ve psaní a nezabalily jste to :-D

6 Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ - Píše ♥♥Veronika♥♥ Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ - Píše ♥♥Veronika♥♥ | Web | 24. července 2013 v 15:03 | Reagovat

[5]: to víš, my máme vždy dobrý nápady :D 50 odstínů...jsem ještě nečetla :D takže já osobně jsem se jimi rozhodně inspirovat nenechala :D znáš to, Lucius je zmetek a ta temná moc je zákeřná :D

7 verky verky | Web | 24. července 2013 v 15:28 | Reagovat

[6]: tak to je dobře, že jsou stále super nápady :D :D  nečetla??? tak to by mě zajímalo kam na to poslední dobou chodíš :D  :D  :D

8 Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ - Píše ♥♥Veronika♥♥ Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ - Píše ♥♥Veronika♥♥ | Web | 24. července 2013 v 15:32 | Reagovat

spíš víc pouštím z uzdy mé druhé rošťácké já :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama