Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Červen 2013

We are sisters → 3. Edwardovo tajné místo

29. června 2013 v 13:29 | ♥♥Veronika♥♥ |  We are sisters
Ahoj, omlouvám se těm, co tuto povídku začali minulý rok část, že mi tak dlouho trvalo přidat další kapitolu, ale nějak mi na ni úplně vypadly myšlenky. Člověk má rozepsaných tolik věcí... :D Kaýdopádně preji příjemné čtení. Tentokrát vám nabítím vyprávění Shanon.
---
"Ehm, jsem se chtěla zeptat k čemu jsou tu ty klapky na uši," nasadila jsem nevinný andělský výraz.
"Ach...a ty máš slečnu?" zeptala jsem se nenápadně, nevědomky si natáčejíc pramen vlasů na prst.
"Už mám toho akorát tak dost!" zaječela mi do ucha ta mrcha profesorská, až jsem leknutím nadskočila a Edward se k mému potěšení zatvářil, jakoby žvýkal citron.

***
♥♥Veronika♥♥

Lechtivé noční překvapení

25. června 2013 v 15:26 | ♥♥Veronika♥♥ |  Harry Potter´s short stories from ♥♥Veronika♥♥
Ahoj, konečně jsem se dostala k napsání krátké povídky na přání. Nel-ly si kdysi dávno zažádala o povídku, jenž by vypovídala o navázání vztahu mezi Ginny Weasleyovou a Lenkou Láskorádovou. Tedy přesněji po mě vyžadovala "femslash", tak jsem se o něco málo pokusila.Smějící se Přeji příjemné čtení.


Přístupnost: +15 let!!!♥♥Veronika♥♥

Čtvrtá zpráva od vás

15. června 2013 v 15:49 | Snapeova |  Messages for me from you
Začínáme se sem navracet a pracovat zas na povídkách a po deseti měsících nám v Emailu přistála nová zpráva od naší čtenářky.
***

Citace z jejího emailu ze 14. 6. 2013:
Nechtěli by jste napsat nějáké Dramione povídky? Já jsem totiž strašnej fanda a skoro všecky české už mám přečtené, teď čtu anglické.
Scatttah

Tak za prvé, jsem ráda, že nás čteš a komentuješ a doufám, že se ti u nás bude líbit i dál. Veronika říkala, že má jednu Dramione povídku na kapitoly rozepsanou, takže se pokusím jí dokopat, aby jí co nejdříve dopsala :D. Časem možná vymyslíme i další, to ještě nevíme, ale každopádně něco Dramione si tu zatím přečíst můžeš pokud jsi to ještě nenašla.

Ode mě krátkou povídku: Ranní překvapení.
Snapeova

Povídka Oheň, led a růže bude pokračovat!

11. června 2013 v 17:59 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Ahoj,

vím, že už jsem Vám dlouho nepsala. Většinou se vám ozývá jen má spolupisatelka Snapeova. Omlouvám se, měla jsem jiné starosti (škiola, stěhování...).

Od minulého týdne už však už pilně píši Vámi snad ještě stále očekávané pokračování čtrnácté kapitoly k povídce Oheň, led a růže. Dnes jsem dopsala třetí část a už mám rozepsanou čtvrtou.

V nejbližší době se můžete těšit na shrnutí předešlých kapitol, které má na starosti Snapeova, načež začneme snad už pravidelněji přidávat. Dějově jsme v půlce, tak se rozhodně stále máte na co těšit!

Vaše ♥♥Veronika♥♥