Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Duben 2013

Povídky zase budou

18. dubna 2013 v 22:20 | Snapeova |  Information from me to you
Ahoj, moc se omlouvám, že jste tu bez jakýchkoliv zpráv, že jsme nedaly vůbec vědět, ale já už nějakou dobu nemám moc myšlenky na psaní a podobně.

Momentálně nemám psací období. Pár věcí mám sice u sebe, ale vložit je nemůžu, protože nejsou opravené. S Verčou jsme se bavily a kolem léta by se tu zas mohlo snad něco objevovat. Ve škole je toho taky hrozně moc u nás obou a k tomu jiné starosti či zábava, jistě to znáte.

Tenhle blog pro nás není povinnost, člověk píše, když má chuť, takže myslím, že pauzy vás nemusí překvapovat, docela dost povídkových blogů je zažívá :) Chtěla jsem vám jen konečně dát vědět, že jsme neskončily a něco se tu zas objeví, jen nemůžu říct kdy. Mám samozřejmě možnost vkládat aspoň drabble, to si sem můžu dovolit dát bez opravy od Verči, ale jak říkám, neměla jsem psací období a nejsem si jistá, jestli teď už ho budu mít, tak uvidíme. To poznáte, když se sem občas kouknete :)

Jinak, jako vždy, kdyby jste věděli o někom, kdo by mi občas něco opravil, aby nebylo vše na Veronice, tak budu jen ráda ;). Samozřejmě jsem se nedostala ani k spřáteleným blogům, tak kdyžtak napište jak se máte a klidně dejte odkaz na nějaká svá nová díla, mohla bych se i dostat k tomu, abych si je přečetla a zanechala vám taky nějaký komentář. Veronika je teď i bez internetu, dostane se tam jen občas na pár minut, takže článek za nás obě píšu já z vlastního rozhodnutí, protože sama nemám ráda, když nevím, co se děje s blogem, kam chodím a, kde případně na něco čekám a tady už se nic neobjevilo opravdu dlouho :)

Snapeova ♥