Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Říjen 2012

Třetí zpráva od vás

7. října 2012 v 18:39 | Snapeova |  Messages for me from you
Už je to tedy přes měsíc, ale přistála nám v Emailu nová zpráva s žádostí o povídku. Má první jednorázovka na přání je již hotová, takže někdy v blízké době by se zde mohla objevit. Teď už k Emailu, který nám přišel.
***

28. 8. 2012:
Ahoj. :) Chtěla jsem psát povídku, ale zjistila jsem, že kromě hlavní zápletky bych asi nic nenapsala. Šlo o to, že by se Severus a Sirius zamilovali do stejné dívky a dřív, než by si stihla vybrat jednoho z nich by zmizela, a potom se objevila pár dní potom, co Sirius utekl z Azkabanu jako upírka. Jsem zvědavá, jak se s tím popereš, doufám že líp než já. :D :)
-Nikkitz

Zdravím, s Veronikou jsme o tom mluvily a domlouvaly se. Nakonec jsme se dohodly, že to napíšu já. Nejsem z toho teda úplně nadšená, protože nad tím budu muset hodně přemýšlet, když to není má myšlenka, ale na druhou stranu to může být zajímavé, když to nezmrvím :D. Nejmíň mě asi potěšilo, že to nebude jen na jednorázovku, ale určitě to bude muset být aspoň na tři a více kapitol. Záleží na tom, jak to vymyslím. Ovšem svou první kapitolovku mám hotovou a další plánované věci taky. Teď už je v plánu jen soutěžší povídka a pak se vrhnu na tohle, takže myslím, že na blogu by se tahle kapitolovka podle tvého namětu mohla začít objevovat, hned, jak přidám i poslední kapitolu Záblesku štěstí, jinde by pro to totiž v našem rozpisu možná nebylo místo a nevím, jak dlouho to bude trvat, ale vše se teprve uvidí, každopádně ta povídka bude ;)
Snapeova

We are sisters → 2. Čáry máry....láska je tu!

1. října 2012 v 16:00 | Gina Grint |  We are sisters
"Amando, asi jsi měla pravdu s těmi vlasy, je to vážně bída!" posteskla si Shanon a obtáčela pramen vlasů na prstu.
"To nemůžeš dát bacha člověče? Sakra pomoz mi nahoru, nebo se tady budu válet po zemi až do konce školy!" spustila jsem na toho neznámého týpka.
"A mohu jen podotknout, že zvěsti nelhali, ani v jednom," rozesmál se a já byla opět v háji.
***