Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Úvod do We are sisters

22. září 2012 v 16:29 | ♥♥Veronika♥♥ a Gina Grint |  We are sisters
Ahoj,

jak už jsem se zde zmiňovala, v roce 2009 jsem psala s mou kamarádkou povídku We are sister. Před ní jsem napsala jen tři kapitoly k jiné, takže dalo by se říct, že toto je mé první celé dílo! Protože tehdy většina tamějších čtenářů nepochopila v první kapitole vazby mezi hlavními postavami, napsali jsme je jakoby do opožděného úvodu do povídky. Vše bylo psáno pro speciální blog, takže jsme i vysvětlily jak vlastně vznikl.

--"Halo? Gino? Tady Verča! Víš, co mě napadlo? Mohly bychom si založit povídkový blog!"
"Dobrý nápad!"

Tak takhle to nějak začalo... A jak jsme řekly, tak se taky stalo! Založil se tento blog - název a adresa pramení z našeho velice blízkého vztahu. A také obě máme bratry, takže mít sestru je náš sen. Teď se ale přesuňme k našim postavám...

Shanon Allison Forsyte a Amanda Jane Fulletrton jsou si velice podobné. Bydlí ve stejném domě spolu v pokoji. Chodí na stejnou školu do sousedního státu Ford a dokonce i zde mají společný pokoj. Vypadají podobně a myslí stejně tak, ale jak už vám napovídají jejich příjmení, nejsou sestry. Tedy aspoň po biologické stránce.

Amanda má mladší sestru Paige a Shanon staršího bratra Seana. Všechny tyto děti vychovává otec Shanon, Bill, a matka Amandy, Elizabeth. Tito dva se po svých rozvodech vzali.

První osoba, která v tomto spletitém románu figuruje, se jmenuje Amanda Fullerton. Pro vaší představu si jí popíšeme.

Je 170 cm vysoká hnědovláska s vlnitými vlasy do půl těla (většinou vyčesané nahoru s ozdobnými sponami a čelenkami) a váží 60 kg. Oči má v modro-šedé barvě a ústa stvořená pro široký úsměv, které doplňují krásné bílé zuby. Celý obličej má v oválném tvaru s velice mírně vystouplými lícními kostmi, s pěkným zadečkem a hezkýma nohama, které podtrhují celkový vzhled.

Co se týče stylu oblékání, ráda nosí šaty spíše upnuté. Je hubená, tak si to může dovolit, používá s radostí korzety (ale ne ty, co slouží k vypuštění duše). :D Hlavně, aby měly velký výstřih, samozřejmě do určité míry (ovšem někdy je jí vidět až na pupík :D). Má prostě ráda hodně odvážné hedvábné vlající a zářící šaty. Žádné přehnané cudnosti. Na prvním místě je pro ní elegance.

Povahově je velice ctižádostivá, impulzivní a neústupná, ovšem také spolehlivá, upřímná a věrná. Nedovolí, aby s ní někdo 'zametal' a pokud vidí bezpráví, je schopná za tím stát až do konce. Není žádná semetrika, ale má ráda, když je všechno v pořádku. Zase ale netvrdí, že každý chlup musí mít své místo. Nenechá si od nikoho rozkazovat. Je sice někdy hodně impulzivní, ale v jádru dobrá kamarádka, co nezradí.

Ráda flirtuje, ale nikdy nikomu 'neleze do zelí'. Když vidí nezadaného kluka, nevidí důvod, proč si nezaflirtovat. Má ráda zábavu a výtvarné umění. Avšak přátelství a rodina je vždy na prvním místě. Chová se fér, ale také oplácí 'stejnou mincí'.

Edmundovi je 16 let. Slaví své narozeniny 21. srpna. Oba se poprvé setkali hned první den školy, když se šlo na snídani. Okamžitě si padli do oka, takže je velice pravděpodobné, že spolu budou něco mít. Sama Amanda se vyjádřila v tom smyslu, že by moc ráda. Den před tímto osudným setkáním bylo Amandě taktéž 16 let. Narodila se 1. září. Ovšem oslava narozenin se teprve bude konat a bude to opravdu mega párty!

Samotný Edmund je velice přitažlivý mladý muž. Je vysoký 175 cm, tedy jen o málo větší než Amanda. Jeho oči jsou čokoládové a velice elektrizující, což sama Amanda zažila na vlastní kůži. Doslova ji okouzlily. Je velice šarmantní, vášnivý a flirtující. Ale pozor, není ten tip, který holku sbalí jen na jednu noc. Zastává názor, že láska je cit, který se musí opečovávat. Proto, i když je kluk, je romantik a svou partnerku si hýčká.


Druhá postava v tomto příběhu je taktéž půvabná Shanon Allison Forsyte, narozena 15. března a je jí 15 let.

Je štíhlé drobné postavy o krásných 165 cm. Od přírody má světle hnědé mírně zvlněné vlasy do půlky zad (víceméně - když si je vyžehlí má je mnohem delší) s odlesky zrzavé a blonďaté barvy - záleží na dopadu světla či slunečních paprsků. Její jemná pleť má broskvový nádech a také tak voní. Jejímu oválnému obličeji dominují hluboké zeleno-hnědé oči, orámované dlouhými černými řasami, nad kterými je vždy dokonale vytrhané obočí. Člověk se v těchto magických líbezných očích často ztrácí. Rty má výrazné a syté, vždy potřené lehce se třpytivým růžovým leskem, vonícím taktéž po broskvích. V těchto ústech se nacházejí bílé pravidelné zdravé zuby. Jen ty dva horní úplně ve předu jsou o drobet větší než ostatní, ale o to víc je Shanonin úsměv krásnější. Nosík má malinký. Na celém obličeji najdete jen jedinou pihu, nacházející se na levé tváři asi centimetr od horního rtu. Vždy na ní najdete nějaké to stříbro, i když je bruneta, zlato nenosí.

Vždy říká, co si myslí. Nebere si servítky a na to v jaké upejpavé a spoutané žije době, je pro každou lumpárnu. Je svůdná a sexy, i když do jisté míry. Nosí hluboké výstřihy, upnuté korzety z rozevlátými nadýchanými sukněmi. Nebojí se ukázat dlouhou hladkou nožku. Zastane se slabších. Je velice vnímavá a vždy pozná, když před ní někdo něco tají, nebo když je někomu ubližováno. Hned, co vejde do místnosti, všechny oči na ní utkví - především tedy ty opačného pohlaví. I přes to není namyšlená. Má velice ráda svou starší sestru, avšak jí někdy nevědomky ubližuje. Ráda laškuje se všemi hezouny, co jsou po ruce, ale drží se hesla 'všeho s mírou'. Poté, co jí lépe poznáte, zjistíte, že je velice citlivé a křehké děvče, které se neotevře jen tak kdekomu.

Otec jí jako malé platil hodiny klavíru a společenského tance. Zjistilo se totiž, že má hudební sluch. Také se o Shanon ví, že nádherně zpívá, i presto si to ona sama nemyslí.

Ještě dva roky před nastoupením na Fordskou střední se seznámila se svým zatím stálým přítelem Patrikem, který je shodou okolností Edmundův o rok starší bratr. Přežije jejich láska toto období, plné hormonů a velice silných citů, ať už se jedná o lásku či pouze o vášeň?

Představme si tedy Patrika, kterému je 17 a tudíž chodí se Seamem do stejného ročníku. Je jen o píď větší než Shanon (takže měří 171 cm). Je svalnatý a rozhodně se nedá jen tak přehlédnout. Má delší černé rovné vlasy, které většinou nosí stažené do krátkého culíku. Má snědou pleť. Má tmavě hnědé, až černé výrazně oči a stejně tak výrazné i ostatní obličejové rysy. Rty má opravdu veliké a proto se mu přezdívá 'král polibků'. Nosí zlatý řetízek a prstýnek, který dostal dárkem od Shanon. Nikdy je nesundavá, jako symbol lásky k ní.

Má dobré srdce a miluje Shanon nade vše na světě. Udělal by pro ni cokoliv. Je velice romantický a vášnivý, ale bude to stačit? Ovšem, když vidí kolem své milované nějakého jiného mládence, tak dokáže být velice žárlivý a nepříjemný. A když si něco umane, bojuje tak dlouho, dokud to nezíská.

Edward je největší Patrikův soupeř. Je velice podobný známému Edovi z Twilight Ságy až na pár drobností... Má velice vypracované břišní svaly a celkově je dosti zpevněný, i když byste to do něj nikdo neřekli, v pohodě přepere všechny típky ve škole. Pleť má mírně opálenou, tedy o odstín tmavší, než Shanon, ovšem daleko světlejší, než Patrik. Je o deset cenťáků větší než Patrik, tím pádem je vedle něj Shanon dosti malinká. Ed má potřebu jí ochraňovat. Proč? To se dozvíte během příběhu. Má nádherné, uhrančivé, hluboké zelené oči, jako dvě studánky v lesní krajině. Bacha holky, není to žádný upír! :D

Povahou se liší akorát v jednom, má velice rád holky a rád provokuje. Ví, že ho zbožňují, je považován za nejkrásnějšího kořena ve škole. Ovšem, když se opravdu zamiluje, dokáže být věrný. Proto je o něj obrovský zájem. Shanon to ví a ví, že jí Patrik miluje, ale zalaškování se neubrání. Skončí však jen u toho?

Snad se nám podařilo vám aspoň trochu přiblížit vztahy mezi našimi postavami a velice spletití příběh....

Zdraví Shanon Allison Forsyte a Amanda Jane Fullerton
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama