Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Potterworld.blog.cz znovu otevřen!

17. srpna 2012 v 22:40 | Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Zdravím vás, máme tu první článek, kde vám píšeme obě najednou. Teď jsem to já, Snapeova, protože v první řadě, vám musíme představit nový kabát blogu. Hotový byl tento design poměrně rychle, vlastně na něm nemám píliš velkou zásluhu. Jen jsem našla opravdu úžasné obrázky, které se hodí k tomu, co píšeme a povedlo se mi je takhle pěkně poskládat dohromady. Nám se tento design moc líbí, ale určitě chci, aby jste věděli, že je to především dílo těch, kteří tyto obrázky vytvořili a umístili na server Deviantart. odtamtud jsem si je vypůjčila, abych mohla něco takového stvořit a doufám, že žádnému autorovi nebude vadit, že jsem si jeho dílo vypůjčila na to, aby nám dělalo chvíli parádu ve vzhledu blogu. Kdyby někdo takový byl, určitě bych akceptovala jeho přání a vymyslela něco jiného. Doufám, že se vám tu bude číst příjemně a budete s tímto vzhledem spokojení, tak jako my.

V posledních dnech jsme blog kompletně předělaly, tak, aby mohl fungovat nově pro nás obě a opět i pro vás. Všechny ty rozcestníky byly hlavně zásluhou Verči, já jsem se jen trochu podílela, především na grafice, protože doteď to byl Veroniky blog. Nevyznala jsem se tu ještě tolik. :D Nyní by mělo být vše hotovo a v následujícícm období se tu snad začnou objevovat naše díla, máme i jiné věci na práci, takže určitě to nebude nic raketového. I psaní chce svou náladu a čas, ale pár věcí mám v zásobě. Jen mi je Verča, musí opravit, takže tam se to možná může občas seknout, ale nebojte, nehodláme tu s tím skončit sotva jsme začaly nebo mít měsícové pauzy, chceme si splnit svůj sen o dobrém povídkovém blogu. Jen od nás nechtějte hned zázraky. Musíme zjistit, jak nám to půjde. Další důležité věci už vám řekne Veronika, takže to je ode mě v tomto článku vše. :)

Snapeova

---**---

Také vás zdravím, říkáte si asi, co mě motivovalo k takovému kroku, když se stejně zdálo, že mi na tomto blogu již nezáleží, že? Víte, možná se to tak mohlo zdát, když jsem byla tolik neaktivní, ale popravdě tento blog ke mě prostě patří. Je stále mojí součástí a psaní je pořád mou velkou vášní. Jen jsem prostě teď kvůli škole (vysoké - tento rok budu státnicovat a psát bakalářku) neměla čas a tak jsem se rozhodla přijmout k sobě mou velkou kamarádku a už dva roky a půl i spolupisatelku povídky Oheň, led a růže, jenž stejně chtěla mít jednou povídkový blog. Pouze se zatím neodhodlala. Přitom si myslím, že píše naprosto skvěle! Však brzy posoudíte sami. Teď je u mě v emailové schránce její krátká povídka ("jednorázovka") a čeká na opravu. Jak už sama psala, všechny díla totiž projdou nejdříve mou opravou a vzhledem k mé vytíženosti je možné, že se občas u mě něco sekne, ale budu se snažit, aby se to nestávalo příliš často.

Snapeova se již zmiňovala, že jsme tento blog pozměnily. Ona si vzala na starost jeho kabátek a já tu vnitřní část včetně sestavy a hlavního vzhledu menu, jak jste si v posledních dnech mohli všimnou. V rozcesnících jsou použity jak klasické odkazy na drabble a básně, tak i klikací obrázky na krátké či dlouhé (kapitolové) povídky. Dále v menu přibyl box "Hot News of", kde budou vždy sepsána tři nejnovější díla na blogu. Jedno společné, druhé od Snapeové a třetí ode mě. Pak jsem se pokusila upřesnit box "Warning", ve kterém se zabývám autorskými právy všech děl na tomto blogu. Box "Site Info" se samozřejmě také trochu pozměnil, aby odpovídalo vše změnám a navíc jsem do něj přidala i odkaz "More info about Potterworld", který vám po rozkliknutí nabídne další věci, jenž se týkají tohoto blogu, jako je návštěvnost, informace od nás pro vás, black list a jiné. Tyto všechny věci, jsou přehledně seřaženy v jednou rozcestníku a ještě budou drobet poupraveny. Také v menu přibyl samostatný box na Facebook této stránky.

Přecházíme k tomu důležitému, co se psaní týče. V menu se objevil nově box "Fanfiction of" a v něm máte odkazy "Us" (co je spol. ff), "Snapeova" a "♥♥Veronika♥♥". Stačí si tedy vybrat, zda vás láká tvorba od nás obou či jednotlivě od každé z nás. Rozcestníky jsem se pak snažila udělat co nejsrozumitelnější, takže by vás měli pomocí odkazů a klikacích obrázků navéct tam, kam si přejete. Jako poslední velkou a důležitou novinku máme v menu dva boxy, které spolu souvisí a to "Do you have any wishes?" a "On your request from". V prvním si můžete zažádat o cokoliv na přání ode či od Snapeové. Odkazy budou funkční v následujících dnech a budou odkazovat na jednotlivé články, jenž vám poslouží právě k napsání jakékoliv žádosti do komentářů. V druhém boxu budou odkazy na naše nejnovější díla, napsána právě na vaše přání..

Tímto bych daný článek ukončila. Obě jsme vám sdělily vše potřebné a doufáme, že se vám v našem povídkovém ráji bude líbit a budete se sem rádi vracet! :))

♥♥Veronika♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nano nano | Web | 17. srpna 2012 v 22:40 | Reagovat

super blog , kdyztak koukni na muj ;)

2 Mia Rose. Mia Rose. | E-mail | Web | 17. srpna 2012 v 22:42 | Reagovat

supeer)

3 Mathie D. Mathie D. | Web | 17. srpna 2012 v 22:59 | Reagovat

Ten dizajn je fakt pecka!
Aj ja chcem "len tak nájsť vhodné obrázky"... :D
Tak veľa šťastia! :)

4 Aduska Aduska | Web | 19. srpna 2012 v 0:37 | Reagovat

Nový design je vážně úžasný a super, že jste se do toho opět s vervou pustily :) Už se těším na nové povídky a samozřejmě také na další kapitoly Ohně, ledu a růže :)

5 Claire Claire | Web | 19. srpna 2012 v 8:41 | Reagovat

pěkně jste to tady zrekonstruovali :-)

6 Sára Sb Sára Sb | Web | 20. srpna 2012 v 12:15 | Reagovat

nádherně jste to tu upravily a báječná des.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama