Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Srpen 2012

První dvě zprávy od vás

20. srpna 2012 v 15:30 | ♥♥Veronika♥♥ a Snapeova |  Messages for me from you
Ahoj,
Oběma nám již přišla žádost o povídku a zatím v obou případech jinam, než do komentářů k článkům, ale to rozhodně nevadí, hlavně, že napíšete :)
***

14.8. 2012:
Ahoj,
nemohly by jste nasat příběh, že Harry je synem Remuse Lupina. Příběh by byl, jak by byl Harry malý až do jeho dospělosti? Díky.
-Markéta


Ahoj,
rády ti takový příběh napíšeme. Po domluvě se Snapeovou si tento příběh vezmu na starost já. Tvůj nápad zní lákavě a už se mi v hlavě zrodila určitá myšlenka. Napíšu ho však až po rozepsané delší kapitole k povídce Oheň, led a růže, tak prosím o trpělivost. I já děkuji. :)
-♥♥Veronika♥♥

19.8.2012
Mě včera na facebook k mému blogu přišla jen krátká žádost od Anabells (nebudu zveřejňovat celý nick) a její návrh byla povídka s dvěma postavami: Albusem Brumbálem a Gellertem Grindelwaldem. Byl to její jediný požadavek. Z tohoto tématu jsem docela nadšená, těším se až to budu psát a už se mi v hlavě i něco rodí, ale momentálně píšu kratší povídku na pokračování s několika kapitolami, takže se na to vrhnu, hned jak tohle dopíšu :)
Snapeova

♥♥Veronika♥♥: "Do you want any story from me?"

19. srpna 2012 v 18:59 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you

Jak už obrázek výše napovídá, do tohoto článku si budete moci psát o různá vaše přání.

Co si ode mě můžete přát?
Možná už jste zaregistrovali, že nepíši jen povídky, ať už krátké (někdo tomu říká jednorázové :P) či dlouhé (na kapitoly dělené). Zaměřuji se i na drabble (což je příběh na zadaná tři libovolná slova na délku cca sto slov) a básně. Navíc má tvorba již není zaměřena pouze na svět Harryho Pottera. :D Píši i vlastní kousky. Tedy můžete si napsat o cokoliv ze zde uvedených literárních útvarů a o jakékoliv zaměření. :)

Jak mě jde o něco požádat?
Stačí, když mi napíšete do komentářů pod článkem, jaký literární útvar by jste ode mě chtěli. V případě:
povídky mi můžete napsat, jaké hlavní postavy by jste si v ní přáli mít, popřípadě kde by se to mělo odehrávat či o jaký žánr díla by se mělo jednat. Taky můžete zmínit, jak by měla být dlouhá.
drabble mi stačí pouhý tři slova, ale můžete si zažádat i o hl. postavy, jaké si v něm přejete.
básně postačí v komentáři zmínit hl. postavy či místo, kde by se děj měl odehrávat.

Avšak vše je jen na vašem rozhodnutí. :)) Žádejte mne, o co chcete. Každému se budu snažit vyhovět. :)) Jsem zde hlavně pro vaše potěšení. :P Těším se na vaše žádosti a komentáře. Doufám, že vás nezklamu a budete s mou tvorbou spokojeni. Pokud ano, nic vám nebrání v tom, aby jste si u mě zažádali o něco dalšího. :))

Vaše ♥♥Veronika♥♥

Potterworld.blog.cz znovu otevřen!

17. srpna 2012 v 22:40 | Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Zdravím vás, máme tu první článek, kde vám píšeme obě najednou. Teď jsem to já, Snapeova, protože v první řadě, vám musíme představit nový kabát blogu. Hotový byl tento design poměrně rychle, vlastně na něm nemám píliš velkou zásluhu. Jen jsem našla opravdu úžasné obrázky, které se hodí k tomu, co píšeme a povedlo se mi je takhle pěkně poskládat dohromady. Nám se tento design moc líbí, ale určitě chci, aby jste věděli, že je to především dílo těch, kteří tyto obrázky vytvořili a umístili na server Deviantart. odtamtud jsem si je vypůjčila, abych mohla něco takového stvořit a doufám, že žádnému autorovi nebude vadit, že jsem si jeho dílo vypůjčila na to, aby nám dělalo chvíli parádu ve vzhledu blogu. Kdyby někdo takový byl, určitě bych akceptovala jeho přání a vymyslela něco jiného. Doufám, že se vám tu bude číst příjemně a budete s tímto vzhledem spokojení, tak jako my.

V posledních dnech jsme blog kompletně předělaly, tak, aby mohl fungovat nově pro nás obě a opět i pro vás. Všechny ty rozcestníky byly hlavně zásluhou Verči, já jsem se jen trochu podílela, především na grafice, protože doteď to byl Veroniky blog. Nevyznala jsem se tu ještě tolik. :D Nyní by mělo být vše hotovo a v následujícícm období se tu snad začnou objevovat naše díla, máme i jiné věci na práci, takže určitě to nebude nic raketového. I psaní chce svou náladu a čas, ale pár věcí mám v zásobě. Jen mi je Verča, musí opravit, takže tam se to možná může občas seknout, ale nebojte, nehodláme tu s tím skončit sotva jsme začaly nebo mít měsícové pauzy, chceme si splnit svůj sen o dobrém povídkovém blogu. Jen od nás nechtějte hned zázraky. Musíme zjistit, jak nám to půjde. Další důležité věci už vám řekne Veronika, takže to je ode mě v tomto článku vše. :)

Snapeova

---**---

Také vás zdravím, říkáte si asi, co mě motivovalo k takovému kroku, když se stejně zdálo, že mi na tomto blogu již nezáleží, že? Víte, možná se to tak mohlo zdát, když jsem byla tolik neaktivní, ale popravdě tento blog ke mě prostě patří. Je stále mojí součástí a psaní je pořád mou velkou vášní. Jen jsem prostě teď kvůli škole (vysoké - tento rok budu státnicovat a psát bakalářku) neměla čas a tak jsem se rozhodla přijmout k sobě mou velkou kamarádku a už dva roky a půl i spolupisatelku povídky Oheň, led a růže, jenž stejně chtěla mít jednou povídkový blog. Pouze se zatím neodhodlala. Přitom si myslím, že píše naprosto skvěle! Však brzy posoudíte sami. Teď je u mě v emailové schránce její krátká povídka ("jednorázovka") a čeká na opravu. Jak už sama psala, všechny díla totiž projdou nejdříve mou opravou a vzhledem k mé vytíženosti je možné, že se občas u mě něco sekne, ale budu se snažit, aby se to nestávalo příliš často.

Snapeova se již zmiňovala, že jsme tento blog pozměnily. Ona si vzala na starost jeho kabátek a já tu vnitřní část včetně sestavy a hlavního vzhledu menu, jak jste si v posledních dnech mohli všimnou. V rozcesnících jsou použity jak klasické odkazy na drabble a básně, tak i klikací obrázky na krátké či dlouhé (kapitolové) povídky. Dále v menu přibyl box "Hot News of", kde budou vždy sepsána tři nejnovější díla na blogu. Jedno společné, druhé od Snapeové a třetí ode mě. Pak jsem se pokusila upřesnit box "Warning", ve kterém se zabývám autorskými právy všech děl na tomto blogu. Box "Site Info" se samozřejmě také trochu pozměnil, aby odpovídalo vše změnám a navíc jsem do něj přidala i odkaz "More info about Potterworld", který vám po rozkliknutí nabídne další věci, jenž se týkají tohoto blogu, jako je návštěvnost, informace od nás pro vás, black list a jiné. Tyto všechny věci, jsou přehledně seřaženy v jednou rozcestníku a ještě budou drobet poupraveny. Také v menu přibyl samostatný box na Facebook této stránky.

Přecházíme k tomu důležitému, co se psaní týče. V menu se objevil nově box "Fanfiction of" a v něm máte odkazy "Us" (co je spol. ff), "Snapeova" a "♥♥Veronika♥♥". Stačí si tedy vybrat, zda vás láká tvorba od nás obou či jednotlivě od každé z nás. Rozcestníky jsem se pak snažila udělat co nejsrozumitelnější, takže by vás měli pomocí odkazů a klikacích obrázků navéct tam, kam si přejete. Jako poslední velkou a důležitou novinku máme v menu dva boxy, které spolu souvisí a to "Do you have any wishes?" a "On your request from". V prvním si můžete zažádat o cokoliv na přání ode či od Snapeové. Odkazy budou funkční v následujících dnech a budou odkazovat na jednotlivé články, jenž vám poslouží právě k napsání jakékoliv žádosti do komentářů. V druhém boxu budou odkazy na naše nejnovější díla, napsána právě na vaše přání..

Tímto bych daný článek ukončila. Obě jsme vám sdělily vše potřebné a doufáme, že se vám v našem povídkovém ráji bude líbit a budete se sem rádi vracet! :))

♥♥Veronika♥♥


/- ♥♥Veronika♥♥´s poems -/

16. srpna 2012 v 22:00 | ♥♥Veronika♥♥ |  ♥♥Veronika♥♥´s poems
 1. Harryho první rok v Bradavicích (21. listopadu 2010) - hlavní postavy: Harry Potter a Voldemort
 2. Harryho druhý rok v Bradavicích (23. října 2011) - hlavní postavy: Harry Potter, Voldemort, pan a paní Weasleyovi se svým synem Ronem, Zlatoslav Locghart a prof. Brumbál
 3. Harryho třetí rok v Bradavicích (29. října 2011) - hlavní postavy: Harry Potter, Dursleyovi a teta Marge a Sirius Blak
 4. Famfrpálový zápas: Nebelvír x Zmijozel (3. prosince 2014) - hlavní postavy: Harry Potter (+ Draco Malfoy a Ginny Weasleyová)
 5. Vánoce v Bradavicích (12. prosince 2014) - hlavní postavy: studenti v Bradavicích

...seznam časem....

/- ♥♥Veronika♥♥´s drabbles -/

16. srpna 2012 v 20:20 | ♥♥Veronika♥♥ |  ♥♥Veronika♥♥´s drabbles
 1. Na diskotéce (27. března 2010) - hlavní postavy: Harry Potter a Ron Weasley
 2. Jarní omluva (28. března 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Ron Weasley
 3. Čtyřnohý přítel (29. března 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Emma
 4. Maskovaná touha (1. dubna 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Ronald Weasley
 5. Slib (2. dubna 2010) - hlavní postavy: Ronald Weasley
 6. Tíživé ticho (4. dubna 2010) - hlavní postavy: Severus Snape, Hermiona Grangerová
 7. Mudlovský výlet (6. dubna 2010) - hlavní postavy: Harry Potter a Ginny Weasleyová
 8. Dopis plný překvapení (22. dubna 2010) - hlavní postavy: Severus Snape (a Hermiona)
 9. Zlomený šmírák (24. dubna 2010) - hlavní postavy: Severus Snape a Lily Potterová
 10. Nakousnuté tajemství (25. dubna 2010) - hlavní postavy: Severus Snape a Lily Potterová
 11. Šedivé vyhlídky (26. dubna 2010) - hlavní postavy: Tom Radle
 12. Cesta na dovolenou (10. května 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 13. Vrtkavé rozhodnutí (12. května 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 14. Noční chaos (15. května 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 15. Lektvary napořád (18. května 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 16. Záhadné koště (23. května 2010) - hlavní postavy: Paní Norisová
 17. Probuzení v cizím pokoji (26. května 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Draco Malfoy (Dramione)
 18. Zamilovaný srab či bojovník? (30. května 2010) - hlavní postavy: Severus Snape a James Potter
 19. Exkluzivní rozhovor pro Denního Věštce (10. června 2010) - hlavní postavy: Harry Potter
 20. Čistě mužská záležitost (29. června 2010) - hlavní postavy: Harry Potter
 21. Vysněná volnost (4. července 2010) - hlavní postavy: Dudley Dursley
 22. Zpátky doma (9. července 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 23. Ztracena v čase (13. srpna 2010) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 24. Dýchánek pouze pro ženy (3. září 2010) - hlavní postavy: Hermiona Weasleyová a Ginny Potterová
 25. Netradiční netopýr (14. června 2011) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Severus Snape
 26. Malfoy v oblacích (1. července 2011) - hlavní postavy: Draco Malfoy
 27. Malfoy v koncích (21. července 2011) - hlavní postavy: Draco Malfoy
 28. Noc smrti (23. října 2011) - hlavní postavy: Hermiona a Ron Weasleyovi
 29. Střepy naděje (26. října 2011) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Draco Malfoy
 30. Vánoční ráno (29. října 2011) - hlavní postavy: studenti Bradavic
 31. Maska snoba (4. listopadu 2011) - hlavní postavy: Malfoyovi a čistokrevní kouzelníci
 32. Nesnesitelná opice (9. prosince 2011) - hlavní postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová a opice
 33. Navždy zlomené srdce (31. ledna 2012) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 34. Velikonoce na venkově (3. června 2012) - hlavní postavy: Lily Evansová a James Potter
 35. Vysněný anděl (4. června 2012) - hlavní postavy: Draco Malfoy a Elizabeth
 36. Noční chůva (5. června 2012) - hlavní postavy: Harry Potter
 37. Na raním nákupu (28. září 2012) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová
 38. Naděje umírá poslední (27. ledna 2013) - hlavní postavy: Paní Malfoyová (žena Draca Malfoye)
 39. Boj s brokolicí (31. ledna 2013) - hlavní postavy: Weasleyovi
 40. Je to kamarádství či láska? (29. října 2013) - hlavní postavy: Ron Weasley
 41. Trable jménem "Malfoy" (3. listopadu 2013) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Harry Potter
 42. Jarní procházka s rybami (16. listopadu 2013) - hlavní postavy: Draco Malfoy
 43. Poslední milování (19. listopadu 2013) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Ron Weasley
 44. Ztráta poslední vzpomínky (23. listopadu 2013) - hlavní postavy: Severus Snape a Hermiona Grangerová
 45. Kruté probuzení (21. prosince 2013) - hlavní postavy: Nymphadora Tonsová a Elizabeth
 46. Zakázaná láska (2. ledna 2014) - hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Draco Malfoy (Dramione)
 47. Noční vycházka (26. dubna 2014) - hlavní postavy: Ginny Weasleyová (a Oliver Wood)
 48. Přiznání lásky (27. května 2014) - hlavní postavy: Draco Malfoy a Hermiona Grangerová (Dramione)
 49. Boj se sněhem (14. prosince 2014) - hlavní postavy: Harry Potter a Draco Malfoy (Drarry)
 50. Pád (27. prosince 2014) - hlavní postavy: Alastor Moody, Draco Malfoy a Hermiona Grangerová
 1. Trable s čertem (5. prosince 2015) - hlavní postavy: Mikuláš, anděl a čert
 2. Ve stínu svíček (6. prosince 2015) - hlavní postavy: milenci a třetí nevítaná osoba

/- ♥♥Veronika♥♥´s Own Long Stories -/

14. srpna 2012 v 11:53 | ♥♥Veronika♥♥ |  ♥♥Veronika♥♥´s own long stories
Pro vstup na povídky klikněte na obrázky.Usmívající se


Název: We are sisters
Hlavní postavy: Amanda Jane Fullerton, Shanon Allison Forsyte, Edmund Townsend, Patrik, Edward Massen, Seam
Žánr: Romantické, dobrodružné a humorné
Období: Dospívání
Stav: Dosána (záčátek 20. listopadu 2009 a konec 27. října 2010)
Původně psáno pro můj další blog: we-are-sisters.blog.cz
Společná povídka s: Ginou Grint (Amanda Jane Fullerton)
Vystupuji zde jako: Shanon Allison Forsyte
Počet kapitol: 18
Přístupnost: U určitých částí omezena
Stručný popis: Po rozvodu si každý sebou něco neseme a tak i v naší povídce rodiče dvou hlavních hrdinek, jenž si si ze svéjho minulléhoo menželství přivedli dvě děti. O tom ale tato povídka není. Je o hledání a kobečném nalezení pravé lásky.

/- ♥♥Veronika♥♥´s Own Short Stories -/

12. srpna 2012 v 21:46 | ♥♥Veronika♥♥ |  ♥♥Veronika♥♥´s own short stories
Pro vstup na povídky klikněte na obrázky.Usmívající se
Název: Sněhový vánoční dárek
Hlavní postavy: Malý klučina a jeho vánoční dárek
Žánr: -
Období: Dětství
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: Na Zemi žijí různí lidé. Bohatí, kteří si ne vždy váží všeho, co mají, a chudí. V tomto příběhu je ukázána obrovská krutost, avšak zároveň láska a ochota pomoci. Proč nejvíce pomáhají právě ti, kteří mají sami hluboko do kapsy?
Poznámka: Psáno pro soutěž na serveru Blog.cz v prosinci 2013

Název: Vánice
Hlavní postavy: Studentka
Žánr: -
Období: Zimní
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: Znáte ten pocit, když vás chtějí mít rodiče Někým? Jejich sen je jasně daný, avšak váš je zcela jiný? S těmito starostmi se potýkala jedna studentka vysoké školy. Jak se s nimi nakonec vypořádala? Utekla od nich nebo se je rozhodla řešit?
Poznámka: Příběh je mým osobním životem pouze krajně inspirován.

/- Harry Potter → ♥♥Veronika♥♥´s Long Stories -/

12. srpna 2012 v 19:50 | ♥♥Veronika♥♥ |  Harry Potter´s long stories from ♥♥Veronika♥♥
Pro vstup na povídky klikněte na obrázky.Usmívající se


Název: Tajemství minulosti
Hlavní postavy: Steve Snape, Lucius Malfoy, Harry Potter, Ginny Potter, Ron Weasley, Hermiona Weasley
Žánr: Romantické a humorné
Období: Po poslední bitvě
Stav: Rozepsána (od září roku 2009)
Počet kapitol: 3
Přístupnost: U určitých částí omezena
Stručný popis: Poté, co Voldemort padl, se našemu triu, všetně Gonny, změnil život. Vzali se, oženili, založili rodiny... Po deseti letech od poslední bitvy přijali místa v Bradavicích na postech učitelů, čímž se setkali s dosud neznámými tvářemi. Ti jim odhalí mnohá netušená tajemství z minulosti.

Název: Oheň, led a růže
Hlavní postavy: Elizabeth Angie Roseman, Samantha Amy Fletcher, Vanessa Fletcher, Severus Snape, Lucius Malfoy, Draco Malfoy, Tom Malfoy
Žánr: Dobrodružné, romantické, temné a humorné
Období: Od roku 1960
Stav: Rozepsána ( od 31. od ledna 2010)
Společná povídka se: Snapeovou (Samantha Amy Fletcher)
Počet kapitol: 14 (dělené na části)
Přístupnost: U určitých částí omezena
Varování: Od 14. kapitoly se vyskytuje femslash!
Stručný popis: V Bradavicích probíhají obvyklé boje mezi zmijozelskou a nebelvírskou kolejí. Vše naruší příchod sourozenců Elizabeth a Nicka. Začnou se dít nečekané zlé věci a odhalovat temná tajemství, jenž změní hlavním hrdinům jejich docela poklidné životy v peklo na zemi. Podaří se jim najít ztracené štěstí?

/- Harry Potter → ♥♥Veronika♥♥´s Short Stories -/

11. srpna 2012 v 22:50 | ♥♥Veronika♥♥ |  Harry Potter´s short stories from ♥♥Veronika♥♥
Název: Kaky se vrací!
Hlavní postavy: Kaky (Harry Potter), Ron Weasley, Draco Malfoy, prof. McGonagallová
Žánr: Humorné
Období: Harryho druhý rok v Bradavicích
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: Poté, co měl Harry Potter se svým kamarádem, Ronem Weasleym, menší autonehodu na vrbě Mlátičce, zažíval rudovlasý chlapec se svou hůlkou vskutku perné chvilky. Na hodině Přeměňování přichystal i pro svého brejlatého přítele jeden vskutku nezapomenutelný zážitek!

Název: Poslední vzpomínka na lásku
Hlavní postavy: Draco Malfoy, Hermiona Grangerová
Žánr: Romantické, špatný konec
Období: Po válce
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis:Myslíte si, že první láska přebolí? Možná časem se bolest zmírní, ale když zmizí úplně, nejednalo se o pravou lásku. Sám Draco Malfoy vám nyní poví svůj dávný příběh.

Název: Uvězněna mezi hady
Hlavní postavy: Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Pansy Parkinsonová
Žánr: tragédie
Období: Hermionin pátý rok v Bradavicích
Přístupnost: 15+
Stručný popis: Jednoho listopadového dne se život Hermiony Grangerové změnil v noční můru. Co se odehrálo můžete zjistit pouze vy! Každopádně, od té doby se z chytré studentky stala tichá, neúspěšná šedá myš.

Název: Nevěrný (rozděleno na dvě části)
Hlavní postavy: Harry a Ginny Potterovi, Draco Malfoy a Hermiona Weasleyová
Žánr: Burleska
Období: dva roky po závěrečné bitvě o Bradavice
Přístupnost: 15+
Stručný popis: Ginny má už delší dobu pocit, že jí je Harry nevěrný, a tak velmi netradičním způsobem požádá o pomoc Draca Malfoye. To, co záhy zjistí, jí naprosto vyrazí dech!

Název: Lechtivé noční překvapení
Hlavní postavy: Lenka Láskorádová a Ginny Weasley
Žánr: Romantické, slash
Období: Šestý ročník v Bradavicích
Přístupnost: + 15
Stručný popis: Již tomu byly dva roky, co Ginny našla na záchodkách deník Toma Radlea. Rozhodla se tedy vrátit na místo svého prvního setkání s Pánem zla. Ani tentokrát však její návštěva neproběhla obyčejně a napořád jí změnila život!

Název: Soutěžní povídka → Setkání s Dracem Malfoyem
Hlavní postavy: Já (autorka :D) a Draco Malfoy
Žánr: Arabeska
Období: Někdy ve večerních hodinách u mě doma v neurčeném čase. :D
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: Jak by vypadalo mé osobní setkání s Dracem Malfoyem v našem milovském světě? Asi nějak takhle…

Název: Setkání s hvězdou
Hlavní postavy: James Potter a Lily Evansová
Žánr: Romantické
Období: Sedmý ročník v Bradavicích o Vánocích
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: James se už nějaký ten rok odvažoval k vyznání svých citů k Lily. Jak probíhal jeho pokus o rande? Co mu předcházelo? Neskončilo vše velkým fiaskem? Klidně by totiž mohlo, protože po boku téhle krásky je nervózní i největší borec na světě.

Název: Vánoční přání
Hlavní postavy: Harry Potter a Lenka Láskorádová
Žánr: Romantický
Období: Čtvrtý ročník v Bradavicích
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: Jak Harryho vánoční nákupy v Prasinkách ovlivní nečekané setkání s Lenkou Střelenkou. Jak ovlivní jeho lásku k Ginny? Příběh o tom, že i pár slovy dokážeme vše změnit od základů. I Harryho srdce se otřáslo v základech.

Název: Útěk před smrtí
Hlavní postavy: Lily, James a Harry Potterovi
Žánr: Tragédie, triller
Období: Harryho první narozeniny
Přístupnost: +12
Stručný popis: Jak vypadaly poslední měsíce i minuty Harryho života se svými rodiči? Co prožívali jeho rodiče, když věděli, že si pro ně jde smrt v podobě Lorda Voldemorta?

Název: Tajemná osoba
Hlavní postavy: Harry Potter
Žánr: Dobrodružný,tajemný
Období: Harryho manželství s Ginny
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis:Ginny Potterová měla narozeniny. Harry se jí rozhodl připravit přes noc nádherné překvapení, avšak někdo ho při práci sledoval…

Název: Nebeské setkání
Hlavní postavy: Fred Weasley a Poberti
Žánr: Komedie
Období: Po Fredově smrti
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis:Kladete si otázku, co se s vámi stane po smrti? Fred na to přišel! Dostal se do nebe a setkal se s Jamesem, Siriusem, Remusem a s Lily. Jejich setkání pobavilo i samotného Merlina!

Název: Špatná zpráva
Hlavní postavy: Severus Snape a Lily Evansová
Žánr: trošku drama (hlavně pro Seveuse Usmívající se )
Období: období Pobertů v Bradavicích
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: Lily oznámí Severusovi něco, co jej úplně zlomí. Dotýká se knih jen trochu. Neberu na vědomí fakt, že se Lily se Severusem v sedmém ročníku už nebavila.