Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Oheň, led a růže → 13. Vše je jednou poprvé - část druhá

24. ledna 2012 v 19:59 | Snapeova |  Oheň, led a růže
"Můžeš začít a vybrat si"
"Prosím, nebuď jak on, nech mě jít..."
"Máš tak pěkný, modrý oči..."

Navíc tato povídka má od včerejšího dne i svou facebook, kde vám budeme zveřejňovat úryvky z dosud nevydaných částí a kapitol!
♥♥Veronika♥♥
***


Ve středu ráno se Samantha probudila ještě než začalo svítat a byla tomu ráda, protože se mohla jít nepozorovaně zapsat, aniž by u toho okouněli Nebelvírští a jim podobní. Potichu se tedy vyhrabala z postele, oblékla se a upravila. Potom seběhla schody do společenské místnosti a po špičkách se proplížila kolem pohovky, na níž spal Lucius. Ve spánku vypadal, tak mírumilovně, že to ani nebylo možné. Když prošla tichými chodbami a došla do vstupní síně, nebylo v ní ani živáčka, tedy až na ředitele, který právě vyvěšoval několik zapisovacích listů. V momentě, kdy se podívala na hodiny ve vylidněné vstupní hale, zjistila, že je teprve půl páté ráno a mezitím jí Brumbál zpozoroval. "Dobré ráno slečno, co tak brzo?" zeptal se a modrýma očima za půlměsícovými brýlemi se na ní díval tak, že si přišla jak pod rentgenem. "Napadlo mě jen...že bych se zapsala, než tu bude nával," pokrčila rameny trochu v rozpacích ze setkání se starcem, kór ve chvíli, kdy byla sama. Zkoumavě si ji chvíli měřil, čímž jen prohluboval její nervozitu, jež v ní vzbuzoval. Nakonec pouze přikývl a odešel. Sam pak přistoupila k pergamenům na zdi a v klidu na jeden z nich jako první zapsala své jméno.

Hned na to prošla bránou na školní pozemky, kde ještě svítil měsíc a procházela se. V době východu slunce si sedla pod jeden strom a pozorovala obzor. Když už byla vidět půlka ohnivé koule a obloha byla zbarvena do červena, uslyšela najednou nad sebou: "Co tady děláš tak brzo?" Vzhlédla a spatřila Snapea, který si k ní hned přisedl. "Vzbudila jsem se a už se mi nechtělo spát," odpověděla jen a zkoumavě se na něj zahleděla, protože v téhle chvíli se choval jako její starý Severus a ne ten, který k ní byl poslední dobou tak chladně odměřený.

"Už je Draco vzhůru?" zeptala se ho pak. "Hmm, vstával, když jsem odcházel," zabručel jen trochu zamračeně, doufajíc, že jeho spolužák záhy nezjistí, kde právě se Sam sedí. "Je to nádhera," zašeptala po chvilce při pohledu na vycházející slunce. "To ano," přitakal zamyšleně, ale díval se na ní místo, aby pozoroval zlatavý kotouč na obzoru. Obrátila k němu hlavu a trochu jí zarazilo, že na ní tak zíral. Rty měla mírně pootevřené údivem a Severus z nich nemohl spustit oči.

"Ahoj, vy dva," ozvalo se kousek od nich, až sebou oba mírně trhli a zahleděli se na blonďatého chlapce, blížícího se k nim. Samantha hned vyskočila, běžíc ho obejmout a políbit. Severus znechuceně protočil oči a zvedl se. Ti dva k sobě byli jako přilepení, líbajíc se, takže kolem nich bez povšimnutí prošel, aniž by si toho všimli. Jakmile se od sebe odlepili, viděli už jen jeho vzdalující se záda. Sam nad tím mírně nechápavě zavrtěla hlavou. "Půjdeme se ještě projít, než otevřou Velkou síň?" zeptal se Draco s úsměvem, nabízejíc jí rámě. "Jistě," usmála se, zavěsíc se do něj, načež se ještě chvilku společně procházeli, a pak odešli na snídani, kde bylo zatím jen pár lidí.

Posadili se s Dracem vedle Severuse, jenž zas vypadal pěkně nabroušeně, tudíž se s ním radši ani nebavili a pomalu jedli. Nemuseli nikam spěchat, ani se nic učit, když tento týden vyučování odpadalo, což bylo velmi příjemné. Strávili na snídani asi dvě hodiny. Velká síň se mezitím naplnila k prasknutí a u zapisovacích listin ve vstupní síni, na které černovláska ze svého místa drobet viděla, se vystřídalo poměrně mnoho lidí.

Zvedli se akorát, když přišel Lucius s ostatními, čemuž byla Sam docela ráda a vydali se z velké síně. Hned jak pohlédla na listiny, zbělala vzteky. Jména díky kouzlu sice nešly přeškrtat, ale pod tím jejím nebyly žádné podpisy. Stálo tam pouhé: Pozor! Smrdutá, jedovatá zóna, nezapisovat se! a hned pod tím byli další různé posměšky a urážlivé obrázky. Studenti se zapisovali na ostatní pergameny. Samantha měla chuť pozabíjet všechny v jejím dosahu a ještě víc jí na vzteku přidalo, když pohlédla k Nebelvírskému stolu a tam se Poberti svíjeli smíchy nad tím, jak se Fletcherová tváří. "Buď v klidu, jsou to idioti, však oni za všechno zaplatí," uklidňoval jí Draco a raději ji vedl pryč.

Na oběd pak ani nešli, zašli si ke skřítkům do kuchyně a dál trávili čas společně. Odpoledne jí Draco opustil s tím, že má něco domluveného s kluky, proto odešla do ložnice, kde na ní shodou okolností čekala její sova s dopisem. Vzala si ho a sově nabídla pár sovích pamlsků. Pak dopis otevřela a zjistila, že je od otce:
Ahoj, Semi!
Doufám, že se s Vanessou máte dobře. Před pár dny mi psala, že je situace ve vaší koleji poměrně vyhrocená a i ty máš nějaké problémy. Prý jsi podle ní až moc s partou Luciuse Malfoye a dalších... Právě proto jsem se ti rozhodl napsat.
S tvou matkou jsem byl na obědě u Malfoyových a opět se s námi snažili probírat za koho tě hodláme vdát a vyzvídali o tobě všelijaké malichernosti. Tvá máti byla naštvaná, že je ti teprve patnáct a celý večer pak doma nadávala, co je jim do toho. No, asi si to umíš představit. Mě z toho však vyplývá jediné, že s tebou nejspíš mají nějaké plány. Jsi čistokrevná, nadaná čarodějka a z bohaté rodiny, tak jako oni. Myslím, že tě zamýšlejí provdat za jednoho ze svých synů. Když o tom pořád tak mluví, Obávám se, že za toho staršího, tedy Luciuse. Možná jim připadáš jako dobrá partie a nejspíš s tím Lucius i souhlasí, soudě podle toho, jak se na tebe lepil na tom jejich večírku. To už by mi byl snad příjemnější Draco, ale měla by ses držet co nejdál od obou. Opravdu si vše dobře rozmysli, než si třeba náhodou s jedním z nich něco začneš, protože by to asi znamenalo, že se budeš vdávat dřív než si stihneš trochu užít života a hlavně by jsme museli vystoupit z neutrality a v tomto případě začít sympatizovat se smýšlením pána Zla.
Zařídíme se samozřejmě podle tebe, zlato, jen si, prosím, vše velmi dobře rozmýšlej, než uděláš nějakou hloupost a zkazíš si celý život. Jen tě varuji, neber to na lehkou váhu. Vše je moc důležité. Měj se krásně a pozdravuj Van. Obě na sebe dávejte pozor!
S láskou, táta

PS: Van se zmiňovala, že jí zakazuješ bavit se s jistou Elizabeth Rosemanovou. Něco málo jsem si o té dívce zjistil, Sam, a rozhodně nedovoluj Vanesse, aby se k ní přibližovala! Ty si na ní také dávej pozor, nečeká vás od ní nic dobrého!

Sam na dopis chvilku zírala, přičemž si ho přečetla ještě dvakrát, pak přešla k oknu. Dopis zase zavřela a zamyšleně pozorovala školní pozemky. Měl otec pravdu? Opravdu mě Malfoyovi chtěli provdat za Luciuse? Vážně s tím i jejich syn souhlasil? Neumím si představit, jak by takové manželství vypadlo. Musela bych na povel udělat vše, co by jen chtěl...být naprosto poslušná bez jakéhokoliv odporu k čemukoliv svolná. Ztratila bych svobodu a zničil by mi celý život, tím jsem si jistá. No, ale co když mi vztah s Dracem vydrží a vezmu si ho? Přidáme se k Voldemortovi i tak, bez pochyby. Avšak...co když se z něj stane stejně děsivý člověk jako z Luciuse? Všechno to mučení se mu třeba natolik zalíbí, že bude nakonec krutý i ke mě a vše by tak tím pádem dopadlo stejně, jako kdybych si musela vzít Luciuse, oklepala se nad tou představou a snažila se na ni dál nemyslet, avšak malý dodatek v dopise, týkající se té holky, jí stále vrtal hlavou, i když se tomu snažila zabránit. Nedokázala pochopit, proč si její otec dal tu práci, aby o ní něco zjistil jen proto, že si Van stěžovala na zákaz se s ní kamarádit: Proč do toho dopisu nenapsal co vlastně zjistil? Proč by si na tuhle chudinku měly dávat pozor? Je snad jiná, než se na první pohled zdá? Měla mysl plnou otázek a nenacházela na žádnou z nich odpověď, což jí neuvěřitelně štvalo.

Tak byla zabraná do svých úvah, že ani neslyšela tiché blížící se kroky: "Nazdar krásko, nad čím přemýšlíš?" ozval se jí najednou těsně u ucha Luciusův hlas, až vytřeštila oči děsem. Nejhorší bylo, že v ložnici nebyla ani jedna z dívek. Sakra, kde ty drbny jsou, když potřebuji, aby tu byly? zoufala si v duchu: Vždyť ani ještě neberu lektvar, který by mě ochránil proti početí. Jestli se Luciusovi povede mě teď tady znásilnit jen proto, že má chuť a nechce si to dál šetřit na moment, až udělám nějaký další prohřešek, tak s největší pravděpodobností otěhotním. Bude vymalováno. Navíc bych si ho musela asi vzít, pokud by se rodičům nepovedlo tomu zabránit, míhaly se jí hned v hlavě nejrůznější šílené děsivé představy. "Copak? Něco se děje?" šeptl stále za ní a políbil jí s tichým smíchem na krk, až nevěděla, zda se zachvět vzrušením nebo odporem a pevně stiskla rty k sobě, aby nevzdychla.

"Nic," řekla pak a co nejrychleji od něj odstoupila dřív, než by si jí stihl přitisknout k sobě a uvěznit jí v pevném sevření. "Co tady vlastně děláš? Chci říct, jak jsi se sem dostal?" zeptala se nechápavě už kus od něj a snažila se uklidnit, aby na ní nic nepoznal. "Schody, co se proměňují ve skluzavku mě nezastaví, Sam. Není zas tak těžké se sem dostat," ušklíbl se trochu: "Jdeš se mnou?" zeptal se a zas se k ní až moc přiblížil, přičemž nechtěla ukázat svůj strach tím, že by couvla. "Kam?" optala se zmateně. "Jdeme za zábavou, máš možnost, aspoň malinko napravit své chování," řekl a Sam hned došlo, co tím myslí. "Skvělé, jistě, že jdu," usmála se a odložila dopis, pak si vzala hábit a prošla kolem něj. Po cestě dolů už se schody neproměňují, a tak se Lucius nemusel namáhat s žádnými kouzly. Samantha cítila, jak se jakoby mimochodem dotkl jejího zadečku. Raději na to nereagovala a došla rychle do společenské místnosti, kde už čekal Draco a celá smrtijedská skupinka. Rozhlížela se, jestli tu někde není Liz, doufajíc, že jí nepotká. Chtěla se vyhnout tomu, aby jí Dracův starší bratr nutil mučit právě Rosemanovou. Kdo ví, proč s ní prostě měla problém i po otcově varovném dopise, což jí štvalo. Šedooký, krátkovlasý blonďák svou dívku objal kolem pasu a líbnul na tvář. Pak se celá skupinka vydala školními chodbami, v kterých jen nenápadně všem, především Nebelvírským, podrážela nohy, nechávala je stepovat a podobné, někdy velmi nepříjemné drobnosti. Každý, kdo ji spatřil, se raději rychle klidil z cesty dřív, než by k němu došla.

Odešli na školní pozemky a plížili se tiše k famfrpálovému hřišti, kde cvičil nebelvírský tým. "Asi je ti jasné, co máme v plánu," ujistil se Lucius, krčící se u šaten stejně jako ostatní. Sam pohlédla na hráče ve vzduchu a přikývla s potěšeným úsměvem: "Skvělý nápad," zasmála se tiše a on se ušklíbl: "Můžeš začít a vybrat si" a zas se zahleděl na tak nenáviděné usmrkance na košťatech. Černovláska se koukla na Draca, načež očima hledala svého oblíbence. Namířila na něj hůlku a cosi zašeptala.

Potter vyděšeně vykřikl, když se mu pod rukama najednou násada od jakéhosi zametáku proměnila spolu se zbytkem v kámen a rozdrolila se. Hned poté padal dolů, přičemž se ho ostatní snažili zachytit. I oni však byli rázem sestřelováni, a tak brzy všichni do jednoho leželi na zemi. Jen díky faktu, že to nebylo v plánu, se při pádu nezabili, ale jen si zpřelámali kosti nebo přišli k nejrůznějším zraněním. Několik lidí bylo pověřeno hlídáním, aby zmijozelskou partičku nikdo nenachytal a ostatní v čele s Luciusem se vydali na hřiště, ke skučící skupince nebelvírských. Leželi na zemi jak popadané švestky. Někdo křičel bolestí, jiný byl v bezvědomí, avšak dlouho tak nezůstal. Ještě než si šel nejstarší z Malfoyovic hochů vychutnat Siriuse Blacka, stoupl si vedle Samanthy a díval se, jak mučí Jamese. Ten řval, jak když ho na nože berou, i když se snažil být hrdina. Sam však nehodlala přijít o potěšení z jeho křiku a utrpení, a tak přidávala na brutalitě mučení dokud nezačal plakat a prosit. Smála se jeho prosbám a nakonec trochu neochotně přestala, když jí Lucius zarazil, protože nechtěli, aby jejich hračky zemřeli.

Když se všichni vyřádili, uklidili stopy po své přítomnosti a Lucius pak zajistil kouzlem, aby si zranění nemohli vzpomenout, jak se jim tohle stalo, načež se smíchem odcházeli do hradu na večeři. Fletcherová s ostatními vzpomínala na zábavné momenty tohohle mučení a její oči byly pořád trochu kruté a potemnělé. Byla ráda, že Lucius s ní dnes byl spokojený.
--

Hned po večeři se tahle skupinka zavřela v jedné nepoužívané učebně. Několik kluků vytáhlo ukořistěný alkohol a začal se slavit Luciusův skvělý nápad. Všichni se mezi sebou nadšeně bavili tím, jak těm idiotům dali co proto. Popíjeli a donutili i Severuse, který se doposud držel trochu stranou, aby se s nimi také napil. Ten na alkohol nebyl zvyklý, takže se brzy opil. Ostatní byli v dobré náladě a plánovali, co těm pitomcům provedou příště. Samantha se brzo muchlovala s Dracem a Lucius to pozoroval, popíjejíc přímo z flašky. Jejich zpitý černovlasý kamarád se na to díval více než naštvaně a měl chuť Draca praštit, proto se radši zvedl, omluvil se a odešel.

Když šel po chodbách a soustředil se na to, aby šel rovně, před sebou najednou spatřil Elizabeth. Vyšla právě z toalety a měla namířeno na astronomickou věž, kde na ní čekal Tom. Ta byla o několik chodeb dál. "Koho to tu máme?" uchechtl se a přešel rychle k ní. Lekla se tak moc, až nadskočila: "Severusi! Ach, díky Merline, myslela jsem, že jsi... Jsi opilý?" vykulila na něj oči. "Je to možný," zasmál se a rukama se opřel o zeď za ní, takže měl jednu ruku z každé strany její hlavy a obličej poměrně blízko toho jejího. Chvilku její tvář studoval, možná trochu zaraženě. Zamračila se: "Co to...?" šeptla, zavrtěla hlavou, sklonila se a prošla pod jeho rukou, jdouc raději dál. Zachytil jí však za boky a přitáhl k sobě. Byla k němu zády a on se na ní nalepil. "Kam si myslíš, že jdeš? Nechceš mi snad dělat společnost, že utíkáš?" zeptal se. Oklepala se děsem i odporem a šeptla: "Prosím, nebuď jak on, nech mě jít..." "Myslíš Luciuse? Ale ten bude jen rád, až se o tomhle dozví. Trochu jsme si to u něj teď se Sam pohnojili, takže tohle je nejlepší krok, jaký můžu udělat. Navíc vůbec není špatný. Spěcháš snad někam? Nemáš na mě ani chvilinku?" zašeptal jí do ucha, přičemž se mu trochu pletl jazyk a pevně jí tiskl k sobě.

"Notak, tohle nejsi ty, vím to...vidím to! Nejsi zlý! Nemusíš to dělat, můžeš jim lhát!" pokoušela se ho důrazně odradit a dodala: "Čeká na mě Tom..." "Co ty o mě víš? Jak můžeš vědět, jaký jsem? I kdybych byl takový, jak říkáš, možná chci být jiný! Tom si prostě počká, až mu tě pošlu!" zavrčel a začal jí osahávat. "Přestaň!" vykřikla zděšeně a vší silou se snažila dát ze sebe jeho ruce pryč. "Nechceš, abych tě mučil, že ne?" pohrozil a surově jí k sobě otočil čelem a začal líbat brunetčin krk tisknouc si její tělo velmi pevně k sobě s jednou rukou v jejích vlasech. Chtěla ho odstrčit nebo mu ublížit a rozplakala se, dál prosíc, aby jí nechal a snažíc se mu co nejvíc vzdálit, ale byl příliš silný. Navíc za ní byla už zeď, neměla kam utéct. Za normálních okolností by jí asi pustil poté, co by se rozbrečela, avšak nyní mu to bylo jedno. Ovlivňoval ho alkohol, chtíč a špatná nálada. Příliš ubohou brunetku nevnímal a její odpor bez problému zvládal. Začal jí rozepínat košili, i když se na to musel hodně soustředit. "Ne, prosím, ne...nejsem tvůj tip," plakala. "Mám pocit, že právě naopak," zasmál se trochu a bojoval dál s maličkými knoflíčky, v tu chvíli je ze srdce nesnášejíc. "Nikdy sem ti nic neudělala, prosím," brečela dál. Pokračoval však, jako by jí snad ani neslyšel a již rozepnutou košili se jí snažil svléknout úplně, hledíc při tom na její ňadra v podprsence, jenž mu zbytečně překážela ve výhledu.

"Ty šmejde," zazněl náhle z chodby rozzuřený hlas a Severuse někdo odtáhl silou od tak krásného poprsí pryč, vrážejíc mu pěstí. Snažil se tomu člověku vytrhnout a zjišťoval, kdo to je, přičemž se mu podařilo ho taky praštit. Liz v tu ránu vykřikla: "Ne! Tome!" Ten ho znovu uhodil a pustil ho, jdou k ní. Díky alkoholu byl však Snape agresivní, a tak se rozeběhl zas ke Dracově dvojčeti. "Pozor!" vykřikla Rosemanová a blonďák byl tedy připraven a měl navrch v náhlé bitce. "Tome, uhni!" zavelela Severusova oběť a držela v ruce hůlku namířenou na něj. Najednou byl spoután. Naštvaně sebou zmítal, pokoušejíc se z pout dostat. Malfoy došel k Elizabeth, pomohl jí zapnout košili, vyměnili si několik polibků, kterých se Severus nedovedl dopočítat a dali se k odchodu. Černovlasý chlapec v poutech silného provazu tiše nadával, byl naprosto rozzuřený a snažil se osvobodit.

Objevila ho za několik desítek minut až Samantha, jenž byla naštěstí sama. "Co se ti stalo?" zeptala se překvapeně a během chvilky ho rozvázala. "Ale nic," zavrčel, avšak přesto si nechápavě prohlížela jeho roztržený ret a zdálo se jí dokonce, že se mu pod okem udělá co nevidět monokl. "Ty jsi se porval," odtušila nevěřícně. "Nech to být," řekl jen a dal se na odchod. "Tak dobře, už se tedy nebudu ptát," povzdechla si: "Asi jsme ti ten alkohol měli spíš zakázat, než abychom tě nabádali k tomu, abys ho pil, když na něj nejsi zvyklý," uchechtla se trochu a šla s ním do společenské místnosti. Tam ho posadila na gauč a sedla si vedle něj. "Kde máš vůbec Draca?" podivil se, načež se měla chuť smát tomu, jak moc se mu pletl jazyk. "Chtělo se mi už spát a opít jsem se v té místnosti, se všemi přítomnými neměla v úmyslu. Mohlo by to dopadnout všelijak... Draco se rozhodl dál bavit... Nechtěla jsem, aby kvůli mně musel odcházet," vysvětlila a vykouzlila led, který zabalila do kusu látky ze šitíčka nějaké zmijozelské dívky, jež leželo před nimi na stole, a dala mu ho na oko. "Sakra, co děláš?" zabručel polekaně, čímž jí rozesmál. Led si pak zvládl držet sám, takže mu zatím ošetřila i ret.

Potom se snažila zabránit tomu, aby se mu monokl vybarvil. Mezitím jí trochu omámeně zíral do výstřihu a zavíraly se mu oči. Bylo opravdu vtipné ho takhle vidět. "Halo, moje oči jsou jinde," zasmála se znovu, a když zvedl hlavu, trochu zčervenal, což by se mu za normálních okolností nejspíš už vůbec nestalo. Přišel jí v tu chvíli moc roztomilý a za tu myšlenku si hned musela vynadat. "Měl bys jít spát, ráno se asi vzbudíš s pěkným bolehlavem," poznamenala mírně. Jen se na ní podíval, pak se opřel o opěradlo pohovky, přičemž se mu oči pořád víc a víc zavíraly. Povzdechla si a vytáhla ho na nohy, což jí dalo pěkně zabrat. Pak si přehodila jednu jeho ruku okolo ramen a dovedla ho do jeho ložnice. Ne, že by jí její snahu a ochotu mu pomoci zrovna ulehčoval. Položila ho na postel, sundala mu boty a přikryla peřinou. "Sam?" zašeptal. Přešla k části postele, kde měl obličej a sklonila se k němu: "Ano?" Chvilku na ní zíral, pak zavřel oči, zamumlajíc sotva srozumitelně: "Máš tak pěkný, modrý oči..." a v tu ránu spal. Samantha si přikryla ústa dlaněmi a dusila smích. Pak potichu odešla, jdouc si také lehnout.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kačulka Kačulka | Web | 24. ledna 2012 v 20:01 | Reagovat

Číst se mi to fakt nechce :D

2 Sára Sb Sára Sb | Web | 25. ledna 2012 v 8:01 | Reagovat

Opět nádherné pokračování :-):-):-)

3 Claire Claire | Web | 25. ledna 2012 v 19:09 | Reagovat

nádherné, moc pěkně napsané :-)

4 Nikkita Nikkita | Web | 25. ledna 2012 v 20:04 | Reagovat

super!^^

5 Sára Sára | Web | 27. ledna 2012 v 20:48 | Reagovat

Ahojky, na blogu mám výsledký třídění SB, tak se koukni jak si dopadl\a
http://saradracova.blog.cz/1201/vysledky-trideni-sb
Jinak,... omlouvám se za tento týden, že jsem nebyla moc aktivní, ale tak nějak jsem nestíhala.
Tvá Sára

6 Rose aff Rose aff | Web | 28. ledna 2012 v 21:47 | Reagovat

docela se dusim smíchy :D "hezký modrý oči" nebo "lektvar proti početí" :D byla to skvělá část ! :)

7 Tinna Tinna | Web | 29. ledna 2012 v 9:30 | Reagovat

úžasná kapitola!! Líbí se mi, že tam bylo víc akce :D těším se na pokračování!! a jsem strašně zvědavá co její táta zjistil o Liz :-)

8 Verky Verky | Web | 29. ledna 2012 v 16:10 | Reagovat

myslela jsem, že ta kapitola nemá konce, taková dlouhá, překonáváte se :-) a to je dobře :D
Lucius není mírumilovný ani když spí :D škoda, že Sam se Sevem vyrušil na pozemcích Draco, kdoví, co by mohlo následovat :D :D
no nemá to lehký ta Sam, když se bude muset brzo vdávat, jen doufám, že to jako nebude Lucius :-!
vidět Snapea opilýho musí být něco :D už jsem čekala že bude bitka s Dracem a ono nic...vyrhne se na liz, neřád jeden :D :D když už konečně Samantě řekne, že jí miluje? :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama