Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Prosinec 2010

Hlasujte, prosím, pro Potterworld.blog.cz!

27. prosince 2010 v 12:09 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Dobré dopoledne!

Dnes jsem nakonec zcela nečekaně postoupila do sedmého kola soutěže o nejlepší blog. Moc vám děkuji za vaše minulé hlasy a byla bych ráda kdybyste hlasovali i v tomto kole. Předem mockrát děkuji

Ráda oplatím :)

Hlasovat můžete ZDE!

8. Slza štěstí v neštěstí - část pátá

24. prosince 2010 v 10:47 | ♥♥Veronika♥♥ |  Oheň, led a růže
Krásný Štědrý den všem. Říkala jsem si, co bych vám tak asi mohla dát za dárek. Nakonec mě napadla pátá část kapitoly a řekla jsem si, že by jako dárek šla. Jde o pžedposlední část, poněvadž se mi do ní vše nepodařilo vecpat. tak si jí užijte!
Takže vrselé Vánoce a příjemné prožití vánočních svátků!

"Byl dnes již za vámi, jak jste ho včera žádala?"
"Dali mu aspoň Claire s Ralphem potloukem?"
"Líbal mě a já se poddala...."
***


Podpořte Potterworld, prosím!

21. prosince 2010 v 23:02 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Dobrý večer!

Již v neděli jsem postoupila do šestého kola soutěže o nejlepší blog. Moc vám děkuji za vaše minulé hlasy a byla bych ráda kdybyste hlasovali i v tomto kole. Předem mockrát děkuji

Ráda oplatím :)

Hlasovat můžete ZDE!

8. Slza štěstí v neštěstí - část čtvrtá

18. prosince 2010 v 17:32 | ♥♥Veronika♥♥ |  Oheň, led a růže
Milý naši čtenáři, pozor! Přináším vám vánoční dáreček v podobě další části osmé kapitoly! Užijte si aspoň stejně tak, jak já si užívala její psaní. Řekla bych, že se zatím asi jedná o mou nejoblíbenější část z celého dosavadního příběhu!

"Jdu se podívat na původce toho kraválu"
"Draco, můžeš mi podat..."
"Dovolíš?"
***


Úkoly splněny → nastávají prázdniny, plné učení, povídkaření a blogaření!

18. prosince 2010 v 2:04 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Ahoj lidi,

omlouvám se, že jsem v posledních dnech byla tak šíleně neaktivní. Měla jsem moc práce do školy, více o tom se dočtete níže. Avšak důležité je, že ode dneška se tu objevím častěji, poněvadž mi právě začínají vánoční prázdniny.

Avšak nebudou to jen tak ledajaké prázdniny. Budu se o nich připravovat na zápočtové a zkouškové období, jenž mi začíná hned po zkončení prázdnin, což je myslim 3.1. 2011, takže nečekejte nějaký extrémní návaly článků. Jen jich bude víc, než doposud.
Dále se pokusín napsat nějaké další drabble na vaše přání.

A také během následujícího výkendu dopíši pátou a snad už i poslední část osmé kapitoly k povídce Oheň, led a růže, a pak začne psát naše milá a šikovná Snapeová svou devátou kapitolu plnou nečekaných zvratů! Takže vy, naši čtenáři se rozhodně máte na co těšit!

Mimochodem dnes zveřejním čtvrtou část povídky!
Teď půjdu spát, poněvadž jsem unavená a bolí mě celý člověk. Včera jsem dopsala třetí čtyřstránkovou zprávu z praxe a dnes jsem napsala a před chvílí poslala pojednání s názvem Biblické kořeny sociální práce.

Takže dobrou noc, vaše

♥♥Veronika♥♥

Příjezd Dana na BFI Movie-Con

15. prosince 2010 v 19:39 | ♥♥Veronika♥♥
Koncem srpna letošního roku se objevili fotky Daniela Radcliffa z příjezdu na BFI Movie-Con v Londýně, kam se vydal podporovat první část Relikvií smrti. Více fotek najdete v celém článku.

Mimochodem, na té druhé fotce mi připomíná kačera.

Mám druhý potterovský blog → Harrypotter-world.blog.cz!

14. prosince 2010 v 17:45 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Ahoj lidi,

včera jsem od svý úžasný kamarádky Giny Grint dostala skvělý dárek k Vánocům. Poněvadž už se dál nestíhala starat o svůj blog, který jistě mnoha z vás zná, předala ho oficiálně do rukou mě. Za což jí moc děkuji.

Takže teď mě nenajdete jen na tomto blogu, ale i zde:

♥♥Veronika♥♥

Pro Times Online 2009

14. prosince 2010 v 17:31 | ♥♥Veronika♥♥
Woow, můžu vám říci, že tahleta fotka prostě nemá chybu, co říkáte? Rupert tu je naproto k sežrání!

6.12. 2010 - 12.12. 2010

13. prosince 2010 v 9:08 | ♥♥Veronika♥♥ |  Attendance
Pondeli: 28
Utery: 60
Streda: 52
Ctvrtek: 44
Patek: 30
Sobota: 43
Nedele: 63

Celkem: 320
Děkuji, že sem stále chodíte, o přes to, že tu stále nemám žádý novinky.

Hlasujte pro Potterworld, prosím!

12. prosince 2010 v 18:37 | ♥♥Veronika♥♥ |  Information from me to you
Dobrý večer!

Postoupila jsem do pátého kola soutěže o nejlepší blog. Moc vám děkuji za vaše minulé hlasy a byla bych ráda kdybyste hlasovali i v tomto kole. Předem mockrát děkuji

Ráda oplatím :)

Hlasovat můžete ZDE!

Kámen mudrců: Úplně první focení tria!

12. prosince 2010 v 15:31 | ♥♥Veronika♥♥
Několik nových fotek Daniela Radcliffa, Emmy Watson a Ruperta Grinta z jejich úplně prvního focení pro film Harry Potter a Kámen mudrců bylo zveřejněno v srpnu tohoto roku a to po více jak deseti letech. Myslím, že Oclumencia.com si takových starších fotek škudlí víc a zveřejní je teorve poté, až nebudou žádné horké novinky k dispozici. Vždyť už se stalo hodněkrát, že jsme u nich v záhlaví zahlédli fotku, která ještě dosud nebyla zveřejněna.


Relikvie smrti v Entertainment Weekly (2010)

12. prosince 2010 v 10:29 | ♥♥Veronika♥♥
Mám pro vás kupu zcanů z Entertainment Weekly, které pro nás fanoušky nafotili admini stránky Rupertgrint.net. Tímto jim moc děkuji. Scany jsou opravdu skvělé. Mimo zajímavých unformací od samotného tria zahrnují spoustu fozek z Relikvií smrti, jenž můžete vidět níže. K vidění je ovšem také velmi zajímavá fotka Emmy Watson.

Daniel v Out magazine

12. prosince 2010 v 0:38 | ♥♥Veronika♥♥
Herec Daniel Radcliffe poskytl společně s hudebníkem Our Lady J. v červnu rozhovor pro časopis Out magazine krátce poté, co dokončil práci na filmu Harry Potter v Relikvie smrti. Dan a J hovořili o různých tématech. Dan se zmínil o své práci na potterovkách, také o  návratu na Broadway. Také potvrdil jeho náklonost k New Yorku či politice. Dále prásknul pár zajímavostí ohledne jeho společenského života.

Fotky z tohoto časopisu máte níže.

Evanna o domě Lovegoodů a Rhyus Ifansovi!

10. prosince 2010 v 15:38 | ♥♥Veronika♥♥
Herečka Evanna Lynch, ztvárňující ve filmech o Harrym Potterovi postavu Lenky Láskorádové, prozrazuje v novém rozhovoru informace o práci na novém filmovém pokračování. Mimo jiné hovořila o tom, na co se v něm těší, jaké má dojmy z domu Lovegood a vyjádřila se i na adresu jejího filmového otce Rhyse Ifanse, kterého uvidíme jako Xenophiliusa Lovegooda.

Na kterou část knihy se nejvíce těšíte ve filmové podobě?
Představuji si, že každý řekne toto - na "procházku lesem" a "Nástupiště 9 a tři čtvrtě".
Byl to velký zážitek to číst, bylo to jakoby jsem byla v hypnóze. Pamatuji si jak jsem knihu četla poprvé, skoro jsem nestíhala držet krok s mými očima procházejícími stránku po stránce. Bude velmi vzrušující vidět jako tento zážitek přenesou do filmu a vidět jak si to někdo jiný představoval. Pravda je ,že těším se i na dům Lovegoodovů! Viděla jsem jak se vyráběl, byla jsem v něm a v jeho okolí a všechno je to překrásné.

Je to mnohem více výrazné a detailní a více živí jako cokoliv jiného, co jsem si představovala při čtení knihy. Doufám, že scéně dají dobrý čas, skutečně si to zaslouží. Těším se jak uvidím pana Lovegooda v akci. Luna byla vždy jiná. Bude pěkné vidět někoho se stejnou energií a slyšet jeho text, Lovegoodovi Vás nemohou nikdy nemohou omrzet kvůli jejich nepředvídatelnosti.

Evanna o škole a Lence Láskorádové!

10. prosince 2010 v 12:48 | ♥♥Veronika♥♥
Irish Central zveřejnilo nové interview s Evannou Lynch, která nám prostřednictvím něj povídala, jaké je obtížné studovat a zároveň pracovat. Ti, kteří jsou v podobné situaci zřejmě vědí, o čem mluví. Samozřejmě i hovořila své ztvárnění postavy Luny Lovegoodové v Potter filmech ...

*Čtěte dále v pokračování článku*

Bonnie v porotě pro Observer 2010!

9. prosince 2010 v 15:28 | ♥♥Veronika♥♥
Bonnie Wrightová (Ginny Weasleyová) bude členkou poroty, která bude rozhodovat o cenách etiky novin Observer za rok 2010. Tyto ceny udělují noviny společně s periodiky Ecover, National Grid, Jupiter a Marie Claire.

Ceny se udělují v několika kategoriích. O některých laureátech (Nejlepší místní maloobchodník, Nejlepší online maloobchodník, Vůdce kampaně roku a Politik roku) rozhodují svým hlasováním čtenáři, o dalších mnohočetná porota, v níž bude i Bonnie.Mezi porotou rozhodovány kategorie patří: Etické děti, Velký nápad, konzervační projekt, grassroot projekt (grassroot = kořínek trávy), Etické podnikání a Móda & doplňky.

Bonnie v novém filmu!

9. prosince 2010 v 12:21 | ♥♥Veronika♥♥
Bonnie Wrightová (Ginny Weasleyová) se objeví v krátkém filmu Sweat (Pot), který bude součástí celovečerního filmu Zeměpis nešťastných srdcí (Geography of the Hapless Hearts).

Alexandra Billingtonová, scenáristka a producentka filmu, poskytla bližší informace o Bonniinej úloze, přečíst si je můžete v pokračování.

"Krátký film Sweat se odehrává v Londýně. Bonnie v něm ztvárňuje hlavní hrdinku Miu - svobodomyslně mladou ženou, která však má v sobě dostatečnou hloubku pro to, aby přitahovala intenzivnější a introvertnejšiu postavu Jamieho, kterého hraje Matthew McNulty.
Natáčení probíhalo fantasticky hladce. Bonnie pracovala jako zkušená profesionálka a spolupráce s ní byla velmi radostným zážitkem. "

Filmování proběhlo začátkem měsíce a je ukončeno. Film by měl do (britských) kin dorazit v květnu 2010.

Bonnie: "S Emmou se domlouvám, co si oblékneme!"

8. prosince 2010 v 15:16 | ♥♥Veronika♥♥
Starší článek:
Uplynulou středu mladá herečka Bonnie Wright (Ginny Weasleyová v HP) navštívila tiskovou konferenci k premiéře nového trháku, který do našich kin přichází již brzy v podobě druhého dílu Twilight ságy s podnázvem New Moon.

Pro časopis InStyle odpovídala několik otázek ohledně jeho stylu oblékání, svěřila se také, jaký má vztah s její hereckou kolegyní Emmou Watson, filmovou Hermionou.

"Teď mám na sobě poměrně starý model svetru, zato teplého, protože když jsem odcházela z domu, byla skutečně zima, takže jsem si ho na sebe přehodila," říká Bonnie. "Vždycky jsem si dala záležet na tom, co si oblékám, ale nikdy jsem se neřídila styly, které jiní lidé považují za vhodné. Chci mít dobrý pocit a nosit to, co je pro mě pohodlné. "

"Emma nyní studuje v Brownu, ale když celé týdny strávíte spolu na place při natáčení Harryho Pottera, je skutečně těžké nezůstat v kontaktu. Spolu mluvíme o módě a vždy, když máme projít po červeném koberci, si naplánujeme, co si na sebe oblékneme. "

Bonnie: "Nejprve budu studovat,ale módu mám nadále ráda!"

8. prosince 2010 v 12:10 | ♥♥Veronika♥♥
Herečka Bonnie Wright plánuje na určitý čas pověsit na hřebík herectví i modeling a chce se věnovat škole.

V studentských šlépějích totiž následuje svou kolegyni Emmu Watson. Bonnie, která hraje ve filmu Harryho lásku Ginny Weasleyovou ve filmových hitech, začíná studovat Film na Londýnské fakultě komunikacii. Na tiskové konferenci Palm Pro řekla:
"Módu budu mít ráda i nadále, ale momentálně se chci soustředit na začátek studia. Jsem sice v sedmi filmech o Harrym Potterovi, ale moji spolužáci jsou v porovnání se mnou skuteční znalci filmového umění. "

/- Phleps twins - Info -/

7. prosince 2010 v 23:42 | ♥♥Veronika♥♥
About
- o Jamesovi a Oliverovi tudíž Fredovi a Georgeovi

- články

- kontakty

- od dvojčat pro fanoušky

Talks
- rozhovory