Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Co se děje za dveřmi filmových studií?

12. listopadu 2010 v 21:26 | ♥♥Veronika♥♥
Po několikaměsíční nepřetržité práci na dvoudílnou filmu Harry Potter a Relikvie Smrti si většina hereckých představitelů v současnosti vychutnává zaslouženou přestávku.

Na plac se vrátí začátkem října, kdy svůj návrat potvrdil i samotný filmový lord Voldemort. My tuto přestávku využijeme k tomu, abychom vás poinformovali o tom, co se dělo za zavřenými dveřmi filmových studii během uplynulých měsíců.


Následující informace jsou spoilery, které odhalují některé momenty z připravovaných filmů.

*Více v celém pokračování článku*


Hned na úvod vám přinášíme první pohled na část vchodu do pokoje Luny v domě Lovegoodů, který je ozdoben v jejím charakteristickém stylu:
imagebam.com

Kolem jejích dveří je množství rozmanitých obrázků tvorů, o jejichž existenci je skálopevně přesvědčena jen samotná Luna. V podkroví domu bude mít dokonce svůj vlastní tiskařský stroj.

Část svatby Fleur a Billa v Doupěti se v srpnu natáčela večer i po setmění. Při natáčení se využívaly světelné efekty.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Samotná scéna není ještě zcela dokončena. Finalizovat se bude v říjnu. Svatba ve filmu skončí víceméně v souladu s knižní předlohy: Když taneční atmosféra dosáhne svého vrchol, uvidíme Lupina a Harryho. V tomto okamžiku vypukne ve svatebním stane zmatek. Zjeví se tam zvláštní světelná koule (Patronus), z níž se ozve náhle varování: Ministerstvo padlo. Scrimgeour(Brousek) je mrtvý ... Přicházejí!

V průběhu následujících dní mají být zveřejněné exkluzivní fotky z domu Granger a ze svatby v Doupěti. Těšit se můžete například na svatební dort a Fleurine svatební šaty.

***
zdroj: priori-incantatem.sk - ÚPRAVA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lussnape SB♥ Lussnape SB♥ | Web | 12. listopadu 2010 v 23:08 | Reagovat

Páni tak to je úžasný!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama