Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Diadém Roweny z Havraspáru už v Princi dvojí krve?

7. října 2010 v 12:15 | ♥♥Veronika♥♥
Před pár dny se objevily nové plakáty jednotlivých postav k Princi dvojí krve. Prohlédli jste si je ale skutečně důkladně?

Na plakátě Draca Malfoye najdete v pozadí několik věcí pohozených v Komnatě nejvyšší potřeby. Mezi nimi se zřejmě nachází i jeden z viteálů, které budou použity zejména v posledním filmu.
Více v článku


Pod písmenem "H" si můžete všimnout busty a na ní čelenku, která může být Diadémem Roweny z Havraspáru. Harry ho poprvé v životě uviděl v Komnatě nejvyšší potřeby, když se pokoušel schovat knihu lektvarů, která patřila polovičnému princi. Hlavní hrdina si na tento zážitek vzpomněl před bitvou o Bradavice. Úryvek z Relikvií smrti:

"A když dobíhal na konec chodby, vynořila se mu v mysli vzpomínka na třtí kamennou sochu: na ošklivého starého čaroděje, na jehož hlavu Harry osobně položil paruku a otlučenou starou čelenku. Šok ho sežehl jak doušek ohnivé whisky a málem klopýtl."

Tato informace je zatím jen nepotvrzená spekulace, zní však dost pravděpodobně.

***
zdroj: překlad od hermionagrangerova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radusch - ♥Your Affík♥ Radusch - ♥Your Affík♥ | Web | 7. října 2010 v 19:00 | Reagovat

skvělé!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama