Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Říjen 2010

HBP: Různé fotky z filmu v MQ

31. října 2010 v 20:19 | ♥♥Veronika♥♥
Nějaké fotky jsou i z vynechaných či podle mě dokonce i vůbec nepublikovaných, avšak natočených scén.

HBP: Různé fotky z filmu v HQ (8)

31. října 2010 v 18:25 | ♥♥Veronika♥♥
Toto je poslední část HQ fotwk z Prince dvojí krve a obsahuje fotku Weasleyových, mladého Toma Radlea, Harryho a Bellatrix.

HBP: Různé fotky z filmu v HQ (7)

31. října 2010 v 16:26 | ♥♥Veronika♥♥
Mám pro vás další várku fotek. Momo hlavních postav na nich můžeme vidět Bellatrix, profesora Křiklana, Vanildu či mladého Toma Radlea.

Chování drzého mladíka skončilo ve vazbě!

31. října 2010 v 15:38 | ♥♥Veronika♥♥
Je to možná neuvěřitelné, ale je to tak. O zajímavé téma pro novináře se postaral pouze 16-letý mladík, který na svůj zážitek z promítání filmu Harry Potter a Princ Dvojí krve jen tak snadno nezapomene.

Po tom, co se v kině společně se svými kamarády choval nepřiměřeně svému věku, čímž ničili příjemné sledování ostatním divákům, se jedna paní rozhodla upozornit je, aby byly tišší. Následně asi i litovala, že nepočkala, než tak učiní někdo jiný, protože její upozornění chlapce zjevně natolik rozčílilo, že neodolal a po představení ji vyhledal v restauraci společně se svou rodinou, kde ji polil bělidlem.

Ženu ošetřili v nemocnici a mladíka zavřeli do vyšetřovací vazby

Zisky HBP : 747 miliónů po 3. víkendě!

31. října 2010 v 12:52 | ♥♥Veronika♥♥
Šestému filmovému pokračování Harry Potter a Princ Dvojí krve se v kinech neuvěřitelně daří. Po třetím víkendu má v amerických kinech na kontě celkem 255 milionů US $. Jeho minulý ziskem částečně pomohlo uvedení filmu do IMAX ve 3D formátu, díky čemuž si připsal 3,2 milionu amerických dolarů.

Pro srovnání, Fénixovým Řádem získal za stejné období v zámoří o 13 milionů méně. Do astronomických výšek směřují i sumární celosvětové zisky. Ty za 19 dnů promítání dosáhly velmi slušných 747 milionů dolarů. Pátá Potterovka potřebovala na takové číslo celý měsíc.

*Čtěte v pokračování celého článku*

HBP: Různé fotky z filmu v HQ (6)

31. října 2010 v 12:34 | ♥♥Veronika♥♥
Mimo hlavního tria uvidíte například i Hagrida na Aragogově pohřbu či Lupina sTonksovou a staršími Weasleyovými.

Konec třídění sb...

31. října 2010 v 11:07 | ♥♥Veronika♥♥ |  Friendly blogs
Článek pro zápis tu byl celý tři týdny a to viditelně pod záhlavím. Dokonce jsem si nechala pár z vás, kteří jste se sice nezapsali, ale mám vás moc ráda a nechtěla bych o vás přijít.
V článku má každý z vás napsáno, jak dopadl. Můžete s mým rozhodnutím nesouhlasit a poté se se mnou domluvot. Stačí napsat do komentářů. Můžete protestovat do 6.11.

HBP: Různé fotky z filmu v HQ (5)

31. října 2010 v 10:17 | ♥♥Veronika♥♥
A mám pro vás další várku úžasných fotek tentokrát jsou na nich mimo jiných například Křiklan, Hagrid či Brumbál. Pak se nám ty postavy stále opakují.

HBP: Různé fotky z filmu v HQ (4)

31. října 2010 v 8:53 | ♥♥Veronika♥♥
Tentokrát mám pro vás fotky různých míst z tohoto filmu, Levandule, Weasleyovic dvojčat, spěšného bradavického expresu, Lenky (Luny), Ginny, Bellatrix, Harryho, Hermiony, Rona, Snapea Draca a dalších.

HBP: Různé fotky z filmu v HQ (3)

30. října 2010 v 21:59 | ♥♥Veronika♥♥
Dalěí várka fotek obsahuje například několik snímků Brumbála, Harryho či obchodu Weasleyovic dvojčat.

HBP: Různé fotky z filmu v HQ (2)

30. října 2010 v 19:40 | ♥♥Veronika♥♥
Doufám, že se vám předešlá várka většinou již známých fotek líbila, poněvadž pro vás mám další.

HBP: Různé fotky z filmu (HQ)

30. října 2010 v 19:14 | ♥♥Veronika♥♥
V celém článku máte ke schlédnutí dvacet různých fotek z Prince dvojí krve. Většinu z nich už jste určitě vyděli, poněvadž minulý rok v  létě figurovaly jako propagační materiál v různých časopisech.

Fotky: Ron, Levandule, Hermiona a Brumbál

30. října 2010 v 17:01 | ♥♥Veronika♥♥
Mám pro vás opět pár fotek z Prince dvojí krve. Na první je Hermiona s Ronem na ošetřovně, na druhé je pouze Ron v Prasinkách, na třetí je Brumbál v jeskyni a na čtvrté je Levandule s Ronem na jedné z bradavických chodeb. Takže se vás ptám, který pár se vám líbí víc? Ron a Hermiona či Ron a Levandule.

Hlasovat můžete v anketě pod článkem.

HBP: "Film o filmu" (CZ)!

30. října 2010 v 15:47 | ♥♥Veronika♥♥
K tomu není co dodat. Jen myslím, že je skvělé, že to udělali, poněvadž pro toho, kdo neumí anglicky, je to skvělý dárek od české produkce.


***
zdroj videa: mamlasek.blog.cz

Listopadový design

30. října 2010 v 14:36 | ♥♥Veronika♥♥ |  History
Ahoj lidi,

na světě je další design mé výroby. Dělala jsem ho v září, za tu dobu už jsem však udělala určitý pokrok. No u dalších designů uvidíte sami. Každopádně doufám, že se vám aspoň trochu líbí. Vím, že má hodně nedokonalostí ale člověk se furt učí. Však víte. Za nastříhání a nastavení děkuji Ga.b - tyhle věci totiž stále ještě moc neovládám.

Jdu se vrátit k Ohnivýmu poháru, tak se tu zatím mějte.

Náhled minulého desingu:

Další fotky 'za scénou'

30. října 2010 v 12:53 | ♥♥Veronika♥♥
 Můžeme vidět Draca při hodině Lektvarů, oheň v obilí v blížkosti doupěte, režiséra Yatese vskutku zblízka a Harryho s Kriklanem mezi skleníky.

Mají Bradavice problémy s alkoholem?

30. října 2010 v 12:48 | ♥♥Veronika♥♥
Tara Parker-Popová z novin New York Times napsala článek, jehož hlavním tématem je hledání odpovědi na otázku "Mají Bradavice problémy s alkoholem?" - A to právě v souvislosti s tím, co považuje za pití ve filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve.

Článek začíná konstatováním, že mnoho rodičů bude pravděpodobně překvapeno, jakou hvězdnou roli získal v nové potterovce alkohol. V jedné scéně za druhou můžeme vidět mladé čaroděje i jejich dospělých učitelů jak se nalévají různými druhy alkoholických nápojů na uklidnění nervů, posílení odvahy a utišení bohužel.

*Čtěte dále v pokračování článku*

Diplom za blezkovku

30. října 2010 v 12:05 | ♥♥Veronika♥♥ |  Awards
Děkuji moc Sáro, je nádherný.


Mnoho fotek 'za scénou'

30. října 2010 v 10:40 | ♥♥Veronika♥♥
Uvidíte různý fotky, maskérku v akci, řežiséra rozdávající instrukce, prudukci a mnoho dalších neviděných lidí mimo film...


3 další fotky - Draco, most, obchod

30. října 2010 v 10:06 | ♥♥Veronika♥♥
Mám pro vás tři fotky. První je s Dracem v komnatě nejvyžší potřeby. Na druhé je londýnský most a ta třetí pochází z Weasleyovic pbchodu.