Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

2.popis Prince Dvojí Krve (SPOILER)

25. září 2010 v 15:56 | ♥♥Veronika♥♥
V sobotu 7.9. 2008 proběhlo v Chicagu tajné testovací promítání nedokončené verze filmu.

Nyní nové info!
Film začíná scénami z Fénixova řádu - Brumbál a Harry na ministerstvu, smrt Siriuse.
Poté je zde záběr na moderní budovu s Millenium Bridge v pozadí. Mozkomoři létají ve vzduchu a most se začne otřásat a s mnoha mudly se zřítí.


V další scéně vidíme Harryho, který čte o zřícení mostu v Denním Věštci, v kavárně v Kvikálkově. Flirtuje se servírkou a ptá se jí, kdy ji končí pracovní doba. Harry je rozrušený, aby nezmeškal vlak. Když vlak dorazí na nástupiště, vidíme zde stojícího Brumbála. Poté jdou za Křiklanem.

Ve filmu se dočkáme Ginny o mnoho více než kdy předtím. Poprvé ji vidíme v Doupěti, když Harry dorazí a pozoruje ji oknem jak si čte.

Na začátku dění v Doupěti Ron očistí Hermioninu tvář od trochy zubní pasty. Poté později při hodině lektvarů Hermiona popisuje že cítí v lektvaru lásky vůni zubní pasty.

První polibek Rona a Levandule se odehraje před Harrym i Hermionou. Hermionin výraz se změní z úsměvu na výraz se zlomeným srdcem. Poté pošle na Rona hejno ptáčků.

Lenka má jen malou roli. Ale uvidíme ji s kloboukem ve stylu lví hlavy.

Film končí triem s Ginny na vrcholu Astronomické věže. Harry oznámí, že je musí opustit a hledat viteály. Hermiona mu řekne: Myslíš si, že půjdeš sám? Jdeme s tebou! Ginny neřekne jediné slovo a smutně odchází

***
Zdroj: Potterweb.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eli&latri eli&latri | Web | 26. září 2010 v 13:46 | Reagovat

hmm zajímavý...ale některý věci tam samozřejmě nebyly :D
tak to sem ráda, že tě hodnocení dojalo (ne to nebyl účel...jak víš napsala sme prostě všechno jak to cítím!!!) 8-)
budu na tebe ve středu myslet když budeš mít zkoušku z ájiny!!! 8-)
jinak jo to bl te pokus, kterej skončil přepisováním celýho sešitu z bichesu...ale zvládla sme to přepsat a dokonce včas odevzdat :D i dkyž to mělo za následky mojí ruku...ve středu sem nemohlo skoro nic napsat :D
nojo to seš celá t, ale zlobit se na tebe nemůžu...chápu to..taky si ráda čtu co napsali ostatní :-D
jinak já mám taky ráda déšť - třeba dneska je hnusně ale jak prší tak se mi to líbí, prostě zvláštní atmosféra z toho čiší :-D
jo jinak už sem se začla koukat na AVPS...zkoukla sme asi prvních 8 dílů a je to dobrý!!!! :-D trošku jinej druh než AVPM ale taky je to skvělý!!!! :D takže pokud ses na to ještě nekoukla tak to určitě naprav!!! 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama