Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Z poctivé školačky nemravka

9. srpna 2010 v 11:39 | ♥♥Veronika♥♥
OXFORDSHIRE - Mladá herečka stvárňující jednu z hlavních rolí čarodějnických filmů o Harry Potterovi se rázem stala jedním z anglických sexsymbolů. Změní velká sláva a úspěch i tuto nevinnou tvář oblíbené hrdinky?

*Více najdete v článku.*


Emma Watson (18), pro fanoušky známá hlavně pod jménem Hermiona, byla v současnosti zařazená mezi 100 nejsexi žen v jistém pánském magazínu. Na svoje záviděníhodné umístění si ješte sama nemůže zvyknout: "Stále mi to lichotí, že mě lidé považují za sexi. Je to trochu hříšné, ale je to cool."

Při hledání vhodného partnera ale zatím velké štěstí neměla, i když se o něm mluvilo často. "Už jsem chodila s tolika kluky, že začínam vypadat jako nemravka," žertuje Emma, která žije poslušně se svou matkou.

Plány do budoucna má už tato sympatická dáma jasně stanovené: "Až budu starší, chctěla bych se vdát. Úspěch je zbytečný, když nemáte koho milovat."

Ani velký uspěch v herecké kariéře a neuvěřitelné finanční zabezpečení ji zatím neodradily od studia, ve kterém hodlá pokračovat. Ve škole mezi přátely prý nestrácí sama sebe, jako se to stává jiným Hollywoodským hvězdám...

***
Zdroj a překlad - harryhppotter.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama