Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Pro Interview magazine o natáčení Relikvií

9. srpna 2010 v 19:59 | ♥♥Veronika♥♥
V nejnovějším čísle Interview magazine je zveřejněn podrobný článek věnovaný mladé herečce Emmě Watson, která ve filmech o Harrym Potterovi ztvárňuje ambiciózní studentku a věrnou kamarádku Hermionu Grangerovou.

V rozhovoru se Emma nevyhla ani tohoto tématu. Tři přeložené otázky týkající se závěrečného filmu jsou v pokračování čláknku


IM: Hraní Hermiony je zřejmě vyčerpávající. Byl jsem s tebou na natáčení a jsou to skutečně dlouhé dny. Kdy si tam každé ráno?
Emma: Momentálně jsem tam ráno kolem 6:30, což znamená, že vstávam v 5:45. Natáčíte sedmý a osmý film najednou, snažím se udělat všechny své scény především teď a přes léto tak, abych mohla jít v září na univerzitu. Vypadá to však tak, že budu pracovat i přes Vánoce a přes březnovou přestávku ve škole.

IM: V těchto následujících filmech máš většinu scén s Danem a Rupertem?
Emma: Ano. V poslední knize opustí Bradavice a společně cestují. Mám dobrý pocit z toho, že filmy s námi třemi začali a s námi třemi i skončí. Je to o našem přátelství.

IM: Jak vycházíš s těmito mladými muži mimo kamery? Jste také skuteční přátelé?
Emma: Pokud mám být upřímná, když spolu pracujeme ,vidíme se tak často, až je to skličující. Mám je velmi rada, ale mimo kamery potřebuji i jiné kamarády. Jsou pro mě jako sourozenci.

***
Zdroj: priori-incatatem.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bubliik bubliik | Web | 9. srpna 2010 v 20:01 | Reagovat

prosím přijď tady : www.bubliik.blog.cz na párty začne v 20:30 sorry za reklamu...

2 jajavy jajavy | Web | 9. srpna 2010 v 20:09 | Reagovat

hezký blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama