Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Porušila Emma smlouvu s produkcí HP7?

9. srpna 2010 v 14:49 | ♥♥Veronika♥♥

Emma Watson se exkluzivně zapsala a tak potvrdila svůj nástup na prestižní Yale Universitu v USA.

Co všechno však tímto způsobila nejen filmařům dvoudílného konce Harry Potter ságy, ale i fanouškům, není natolik pěkné...

Jak jsme psali, Emmu přijaly na dvě univerzity, které má jen na skok od domu a nemusela by ani bydlet na internátu. Jak se v rozhovorech s ní před dvěma týdny zmínila, určitě by si mnohem raději vybrala univerzity Oxford nebo Cambridge. Nemá prý rada loučení s rodinou a v Londýně má přece nemálo známých.

*Pokračování v článku*


Co ji tedy donutilo vzít volnou studentskou židli v Yale? "Myslím, že jsem udělala správně. Vím, že jsem možná zklamala několik milionů lidí na světě, také i mé známé, hlavně filmový štáb Relikvií Smrti, ale přemýšlela jsem o mé budoucnosti a dospěla jsem k závěru, že studovat na Yale bude pro mě nejlepší. Je mi to ale líto. "
A to byla její poslední slova, jako dnes v ranních hodinách nasedne na letadlo do USA. Dnes tam však nešla na stálo, čeká ji ještě mnoho shonu. Smlouva je smlouva a tak bude muset přilétají zpět do Londýna zda se jí chce, nebo ne. Pokud se však Emma rozhodne v náš neprospěch, zaplatí velmi vysokou pokutu za porušení smlouvy.

Emma se zmínila také o zklamáni, nevím, zda jste všichni pochopili právě této narážky. Fakt, že Emma odcestovala, tak přerušila závaznou smlouvu s produkcí Relikvií Smrti. Natáčení tohoto filmu je pouze na začátku a tak přesně nevíme určit, jak dopadne ještě mnoho nenatočených scén s Hermionou Grangerovou.

Warner Bros. po jejich triumfu obsadit Keiru Knightley jako Fleur do sedmičky, se stejně triumfální vyjádřilo pro deník The Sun také k odchodu Emmy.
"Na duben zatím nemáme naplánované scény s Hermionou. Nevíme, jaký rozpis si nastolí na květen, ale předpokládáme, že Emma už v květnu bude nutná. Necháme to zatím být, Emma si to podle nás určitě rozmyslí a vrátí se. "
K otázce, co Warner Bros. bude dělat, pokud se Emma zpět do studií již nevrátí, zatím nechtěli slyšet.

Padlo vyjádření i hlavního kameramana HP7:
"Včera se točili scény zobrazující hlavně bradavického okolí, a natáčeli jsme scény především s Rupertem a Emmou. Stejnou scénu však musíme natočit navíc s Danemm Radcliffem, který dnes pro vážné povinnosti se natáčení nemohl zúčastnit. Scény se dají spojit digitální, čímž se však naruší celkový dojem z efektů. "

***
Zdroj: priori-incatatem.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ela Ela | Web | 9. srpna 2010 v 14:57 | Reagovat

tak je to její volba, když myslí na budoucnost mimo herectvi... kazdopadne skoda tech efektu :/
Keira jako FLeur? fakt? :)

2 Tereza Tereza | Web | 9. srpna 2010 v 15:00 | Reagovat

Já myslím, že už jí HP leze krkem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama