Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Kniha o Danovi: Den v životě Daniela Radcliffa

2. srpna 2010 v 11:05 | ♥♥Veronika♥♥
Newyorský fotograf Tim Hailand připravuje vydání série knih fotografie Den v životě ..., které se budou zaměřovat na kreativní lidí a způsob, jakým tráví svůj typický den. Část výtěžku z knih autor věnuje organizaci Broadway Cares / Equity fights AIDS. Ke knihám bude brzy zřízena i stránka adayinthelifeof.biz.

Jeho první knihou bude Den v životě Daniela Radcliffa. Fotografie do této knihy vznikly 13. ledna 2009, během období, kdy Dan hrál na Broadwayi ve hře Equus.

Kniha obsahuje 50 černobílých i barevných fotografií, které herce zobrazují od okamžiků, než se ráno probouzí až po záběr Dana na večerním Times Square, který bude zároveň i na obalu knihy.

imagebam.comimagebam.com
K první autor píše: "13.januára 2009 jsem přišel do daňového bytu kolem desáté ráno a on znovu zaspal po tom, jak se vzbudil a zapnul si telku, aby si prohlédl kreslené seriály (jeho ranní rituál, jak říká)".

Komentář k druhé zní: "23:10 - vyskočili jsme z daňového auta do mrazivé newyorské noci a udělali pár fotek ve světlech Times Square dříve, než jsme odfrčeli zpět domů."

***
zdroj: priori-incantatem.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama