Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Daniel se omlouvá za neúčast na Comic-Cone!

6. srpna 2010 v 15:27 | ♥♥Veronika♥♥
Herec Daniel Radcliffe, představitel filmového Harryho Pottera poskytl nový rozhovor, tentokrát pro Los Angeles Times.

Pokud jste i vy patřili k těm, kteří očekávali jeho účast na Comic-Cone v San Diegu, má pro vás vzkaz.


*Více v článku*


"Omlouvám se všem, co mě očekávali, za svou nepřítomnost." Telefonoval v Pondělí z Londýna. Překvapilo ho, že jeho nepřítomnost znepokojila tolika fanoušků. "Vážně? Ó Bože, to mi ani nenapadlo. "

Co jsme se ještě dozvěděli? Například i to, jak stylově oslavil své 21. narozeniny v ruském St. Petersburgu. A také pár zákulisních informací o posledním dni natáčení Relikvií Smrti.
"Bylo to úžasné. Narozeniny jsem strávil v St. Petersburgu a je to to nejkrásnější, nejneuvěřitelnější, prostě to nejúžasnější místo, na jakém jsem v životě byl. Je to neskutečné. Byl jsem tam s dvěma přáteli a bylo to super. "

Jak jsme již zmiňovali, Dan se znovu vyjádřil k poslednímu dílu natáčení Relikvií Smrti a opět potvrdil, že spolu s Rupertem a Emmou byly někde ve svém nitru strašně smutní, že už je konec. Autor rozhovoru ho popíchl tím, že Tom Felton se prý vyjádřil, že Vyvolený plakal jako malé dítě.
"Tak rád bych to popřel a řekl, že lže, ale bohužel je to pravda. Všichni tři - já, Rupert a Emma - jsme prostě plakali. Ještě nikdy jsem neviděl plakat Ruperta Grinta. Bylo to zvláštní. "

***
Zdroj: priori-incantatem.sk - úprava!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama