Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Dan podporuje Project Trevor

3. srpna 2010 v 17:34 | ♥♥Veronika♥♥
Daniel Radcliffe nedávno poskytl velkorysý peněžní dar americké neziskové organizaci Trevor Project (Projekt Trevor), která poskytuje pomoc a podporu mladým lidem, kteří trpí sebevražednými sklony kvůli své homosexualitě, bisexualitě, transsexualitě či zmatenému postoji ke své sexuální orientaci (LGBTQ).

*Více v pokračování celého článku*

Danův důvod podpory Projektu Trevor byl vyjádřen v následující tiskové zprávě:
"Jsem velmi rád, že mohu začít podporovat Projekt Trevor, který zachraňuje životy každý den," uvedl Daniel Radcliffe.

"Je až alarmující, že v roce 2009 patří sebevražda mezi 3 nejčastější vrahy mladých lidí, a je opravdu zničující dozvídat se, že u LGBTQ je pravděpodobnost sebevraždy čtyřikrát vyšší než u jejich heterosexuálních protějšků. Doufám, že moje podpora zviditelní organizaci a daleko více mladých lidí se tak dozví o vysoce kvalifikovaných poradcích na lince pomoci Projektu Trevor a dokonce i o jiných zdojích pomoci. Je životně důležité, aby mladí lidé pochopili, že na své starosti nejsou sami a že jejich život má skutečnou hodnotu."

"Jsme velmi vděčni za Danielův opravdu inspirující a historicky štědrý dar a podporu," řekl Charles Robbins, vysoce postavený výkonný ředitel Projektu Trevor.

"Stal se významným příkladem pro miliony mladých lidí z celého světa všeobecně různorodého a ukazuje tak, že se skutečně zajímá o blaho mládeže s jinou než heterosexuální orientací."

Výše Danovy dotace je v současné době nezveřejněna. Dan plánuje poskytnout další kroky v budoucnu kvůli další podpoře projektu.

***
zdroj: překlad od adrianne-hpweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama