Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Dan bude hrát v muzikálu!

5. srpna 2010 v 13:23 | ♥♥Veronika♥♥
Harry Potter se příští rok vrátí na Broadway, aby opět sklidil úspěch, tentokrát ve hře Business Without Really Trying.
¨
Daniel Radcliffe, hvězda filmu o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, se vrací na divadelní prkna na Broadway. V roce 2008 jsme už tuto mladou britskou star mohli vidět v divadle, přesněji ve hře Equus, kde vystupoval naprosto nahý. Na každé představení v Londýně a v New Yorku byly pokaždé okamžitě vyprodané lístky. Daniel se zapsal do paměti mnoha diváků už ne jako mladý čaroděj, nýbrž už jako vyspělý muž, který svůj talent dokáže rozvíjet.

V roce 2011 může Daniel předvést opět svůj talent a tentokrát i svoji hudební stránku, začíná totiž pracovat na muzikálu, který ponese název Business Without Really Trying.

Mezitím ovšem musí dokončit smluvenou práci: poslední díl Harryho Pottera s názvem Relikvie smrti, který bude rozdělen do dvou částí, takže si ho vychutnáme jak v roce 2010 (19. listopadu), tak i v roce 2011 (15. července). Oba filmy budou vyrobené ve 3D formátu.


***
zdroj: topzine.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama