Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Natáčení: Co dělali Tom,Mathew a nebo dvojčata Phelps?

31. července 2010 v 0:00 | ♥♥Veronika♥♥
Po zhruba měsíční přestávce se herecké osazenstvo Relikvií Smrti vrací zpět do studií Leavesden, aby mohli pokračovat na prácích na posledních potterovkách.

Chris Rankin minulý čtvrtek přerušil svůj první týden nového semestru na univerzitě, aby si odskočil do Londýna kvůli blíže nespecifikovaným povinnostem kolem filmu. Momentálně je zpět ve škole, mírně nachlazený a diví se, zda jsme letos opět přeskočili podzim.
Více v článku


Tom Felton, odpočatý po dovolené v Mexiku se zastávkami na Floridě, v Kalifornii a Nevadě, si dal včera znovu odbarvit vlasy na blond a dnes od 5:30 londýnského času (6:30 našeho) zařezává na natáčení svých akčních scén. Dnešní den označil za velmi náročný, což mu jistě uvěříme, když si uvědomíme, že natáčení dnešní dávky akce ještě neskončilo.Mimochodem, po návratu z Ameriky (pod vlivem změny časových pásem) Tom nemohl spát, a teď nyní víme, že upřednostňuje zelené hrozny před červeným, západ slunce před východem (východ je na něj příliš brzy), a trenýrky před slipy, jeho oblíbeným místem v Americe je Maui a oblíbeným filmem momentálně Babel, i když celkově stále vede Big Lebowski. A vážně, nesnáší tofu . No a v sobotu se byl Tom trošku odreagovat na svatbě.

Pro náhlou změnu pracovních povinností musel Tom odmítnout účast na německém Ring * Cone, kde ho minulý víkend nahradily Angelica Mandyová (Gabrielle Delacourová) a Matt Lewis (Neville Longbottom).
Matt si velmi pochvaloval cestu, zejména péči letušek, dokud se mu na eskalátoru uprostřed nádraží v Leedsu nepodařilo spadnout - váha zavazadel ho stáhla dolů po schodech. Sice se pokusil situaci zachránit předstíráním breakdance, vzhledem k všechnu tu nešťastnou zavazadla mu na to však evidentně nikdo z přihlížejících (a že jich bylo dost!) Neskočil.

James Phelps (Fred Weasley) si zatím užívá prodloužený víkend v New Yorku, byl si zaběhat v Central Parku, v jistém hračkářství (Schwarz) si zahrál na obrovském klavír, byl na koncertě Bruce Springsteena a dnešní ráno mu nádherně nastartoval pravý newyorský bagel, sluneční počasí a pohled na chlápka skáčúceho po svém i-phone.

Oliver Phelps (George Weasley) odpočívá po golfovém výletě, v pátek navštívil zábavní park Alton Towers, v sobotu večer vyrazil ven s přáteli a skončili v podniku ze 70. let Flares, v neděli díval v televizi fotbal a hrál NFL a momentálně je na zápase Villy a Manchesteru.

Bohužel, z činnosti hlavního tria víme jen tolik, že Dan Radcliffe byl na hvězdném charitativním turnaji (na podporu juniorského kriketového klubu v londýnském Hampsteadu), kde rozdával autogramy a předpokládá se, že on byl tím "mladým, mezinárodně uznávaným hercem", který měl losovat tombolu, no jehož jméno nebylo předem z bezpečnostních důvodů zveřejněny.

***
Zdroj: priori-incantatem.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama