Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Rozhovor pro časopis Tú

7. června 2010 v 13:09 | ♥♥Veronika♥♥
Bez magie a se zdravým rozumem, i Emma čelí obvyklým obavám a problémům dospívajících. Tato milovnice herectví, která je před kluky celá rozpačitá, doufá, že Hermiona nebude její poslední filmovou rolí. Toto jsou nejnovější novinky o Emmě Watson.


Šestnáctiletý teenager Emma Charlotte Duerre Watson se připravuje, jak sama říká, na své dva týdny slávy, které se pojí s každým novým Harrym Potterem. Pro každou jinou dívku by bylo neuvěřitelné využívat všech výhod, které natáčení přináší, Emma to bere klidně: dře na tom, aby zůstala nohama na zemi, peníze za svou roli investuje do svého budoucího vzdělávání. "Když zrovna nenatáčím, ráda si zajdu ven s kamarády, koukáme se na filmy, popíjíme ve Starbucks, kupujeme cédéčka nebo jsem u své nejlepší kamarádky," říká.

Ale je nesporné, že Emma má více pozornosti, než kdokoli jiný v jejím věku, a to je to, co ona sama kritizuje, když se říká, že je snadné být Emmou Watson. "Jsem z toho tak rozzlobená, když si lidé prostě myslí, že pokud jsem slavná, můžu mít všechno. Vím ale, že kdybych nebyla slavná, bylo by chození s klukem a romantika komplikovaná, tak jak to je, ale jestliže jste herečkou, je to mnohem více stresující."

Přátelství a krása

Všechno není "tak špatné". Tou okouzlující stránkou "oživení" Hermiony je, že je to její doposud nejlepší zkušenost a také je přesvědčená, že kdyby nehrála v Harry Potterovi, musela by hodně zestárnout, aby se podívala do Ameriky, Evropy nebo Asie. A to není vše, protože po šesti letech s Danielem Radcliffem a Rupertem Grintem pro ně nebylo překážkou udělat si z Emmy Watson legraci kdykoli to bylo možné, jako ve skutečné rodině. "Museli jsme se vídat skoro každý den. Viděli mě krásnou na premiérách, a také v šest hodin ráno bez make-upu. Není možné nebrat je jako opravdovou rodinu," poznamenává.

Věděli jste?

Jedna z jejích největších bolístek byla, když její sedmiletá sestřenice Hannah zemřela na rakovinu.

Miluje tanec. Dan Radcliffe je jedním z jejích tanečních partnerů na večírcích a premiérách.

Věci, které jí nikdy nesmí chybět na natáčení: mobil, šampon, kondicionér, fén, lesk na rty, její medvídek a pantofle, které dostala k Vánocům

Ráda zdobí a přezdobuje svůj pokoj znova a znova.

Minulý květen se zúčastnila "Světového šampionátu" v ženském ledním hokeji pro náctileté, který se hrál v Oxfordu. Její tým se jmenoval: "the Hockey Rover Sports".

Její nejhorší noční můrou je, že se nikdy nezbaví škatulky Hermiona Grangerová. Ačkoli si je vědoma, jak důležitá tato role pro ní je, těší se, až si zahraje i jiné postavy, "Daniel Radcliffe a Rupert Grint si jsou jisti, že po zbytek života budou herci. I já jsem rozhodnutá, že role v Harry Potterovi nebude mojí poslední. Ráda bych si zahrála jiné typy postav, také bych ráda zkusila hraní v divadle, protože mám ráda tu přímou odezvu od diváku," říká.

Harry Potter a Fénixův řád

Natáčení pátého dílu ságy od J. K. Rowlingové o Harry Potterovi se blíží k závěru a k radosti všech fanoušků, celosvětová premiéra filmu je stanovena na červenec 2007!

Teď trio bude muset natáčet scény s Brumbálovou armádou, když jim nová profesorka Obrany proti černé magii, Dolores Umbridgeová, nedá příležitost naučit se kouzla, kterými by se mohli alespoň částečně bránit Tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit. Film režíroval David Yates, který filmu podle Emmy dal nový pohled.

Také Harry má vnitřní boje se strachem, zlem a draky; tento film je mnohem víc o emocích než ty předchozí.

Zajímavosti

Většina scén z Harryho Pottera a Fénixova řádu byla natáčena ve Spojeném království, ale též ve stanici metra Westminster (když Harry a pan Weasley jdou na Ministerstvo kouzel), březích řeky Temže, Black Park v Buckinghamshire a ve Virginia Waters.

Image Metrics byla vybrána, aby vytvořila Drápa, Hagridova bratra

Při natáčení scén s testrály se herci vznášeli pomocí jeřábu. Je to Rupertova nejoblíbenější scéna.

K nejzábavnějším momentům natáčení se může řadit scéna, kdy měl Rupertovi lézt po noze pavouk. Jak víme, Rupert (a i Ron) má z pavouků fobii. Štáb měl v úmyslu, že po jeho noze v jedné scéně pomalu poleze pavouk. Ale Rupertův odpor byl tak obrovský, že tuto scénu museli vypustit.

Zdroj: PotterHarry.net
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama