Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Emma může začít utrácet

7. června 2010 v 14:37 | ♥♥Veronika♥♥
Filmová Hermiona ze ságy o Harrym Potterovi poprvé získala přístup ke svému jmění ve výši 10,5 milionu liber (323,4 milionu korun).

Nejprve ale musela souhlasit s účastí v rychlokurzu, v němž se učila, jak si počínat jako multimilionářka a také přistoupit na důkladnou kontrolu svých výdajů, na něž budou dohlížet členové vedení bankovního ústavu Coutts.

*Více v článku*

Watsonové dopomohly k horentní částce filmy o malém čarodějnickém učni Harrym Potterovi, v nichž po osm let ztvárňovala roli jeho kamarádky a spolužačky v kouzelnické škole v Bradavicích.

 Snímky byly natočeny podle veleúspěšných knížek britské autorky J.K. Rowlingové.
V současné době natáčí Emma nejnovější potterovku ve filmových studiích v anglickém hrabství Hertfordshire. Za tento šestý díl ságy dostane podle zasvěcených zdrojů 2,5 milionu liber (92,4 milionu korun).

Zmíněný rychlokurz pro multimilionáře pro Emmu uspořádala banka Coutts na přání jejích rodičů. Třídenního semináře se zúčastnila spolu s dalšími dětskými hvězdami potterovek, včetně Toma Feltona, který si zahrál Draka Malfoye.

Ani Daniel Radcliff alias Harry Potter není žádný chudák - jeho majetek se odhaduje na 24 milionů liber (739,6 milionu korun).

Zdroj: Blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama