Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

Emma: " Chybí mi britské jídlo!"

7. června 2010 v 16:06 | ♥♥Veronika♥♥
Herečka Emma Watson tráví většinu z posledních dní na Rhode Islandu, kde se věnuje studiu literatury na Brownově univerzitě. Nechybí jí téměř nic. Dokonce ani partner, s nímž se rozešla a ve škole si za něj našla náhradu, španělského herce a hudebníka.

Ovšem čím skutečně strádá, je nedostatek dobrého jídla. Představitelce Hermiony z Harryho Pottera totiž nelezou americké blafy a ráda by měla na východním pobřeží USA aspoň jeden britský obchůdek Marks And Spencer, kam by mohla chodit nakupovat typické anglické lahůdky.

*Více v článku*


"Chybí mi moc jídlo, jídlo nejvíc! Jídlo z Marks And Spencer. Chybí mi pravá anglická čokoláda. A taky mi chybí takové blbosti jako typické britské reklamy v televizi," přiznala Watson.

Nesvá se cítí devatenáctiletá hvězda také v americkém oblečení. Teprve ve škole jí došlo, že existuje osobitý britský styl.

"Myslím, že britský styl je ovlivněn počasím. My máme příšerné počasí. Je tam často šedivo a deštivo, takže se musíme více zahalovat, aby nám bylo teplo a příjemně. A myslím, že to také vede k velké tvůrčí invenci v barvách, proto jsou naši návrháři tak inovativní," dodala Emma.

***
zdroj: osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama