Potterworld.blog.cz je i na facebooku. Připojte se zde a buďte informováni hned, jak přidám novou povídku :)
Připojte se do literární skupiny Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK) na Facebooku, kterou jsem založila 22. září 2012.

4. Z donucení - část třetí

25. června 2010 v 17:50 | ♥♥Veronika♥♥ |  Oheň, led a růže
 "O co ti jde Malfoyi?"
 "Co přijde dál?"
***Sirius tancoval se zamračenou Samanthou. Proto na ní zvolil taktiku úsměvu: "Snad nejsi naštvaná Sam, říkají ti tak, že?" popichoval jí po skončení písně. "Ty mi tak rozhodně říkat nebudeš a jestli jo, odnese to tvá kamarádka, takže si dávej bacha na jazyk", pohrozila Blackovi naprosto vážně jeho společnice.

Mezi tím Draco odtáhl protestující Liz k baru, u kterého obsluhoval jeden ze zmiozelských. "O co ti jde Malfoyi?" ptala se naštvaně Elizabeth. Nechápala, proč jí nedovolil odejít. "Tímhle završíme dnešní večer jako pár. Pak odcházím, spokojená?" zeptal se jízlivě blonďák. "Naprosto", odpověděla upřímně.

Draco jí podal skleničku ohnivé wisky, kterou jim objednal, a sám měl tutéž. "Na co si přiťukneme?" pozvedl obočí. "Na fakt, že jsme s spolu dnes večer přežili", poznamenala s potlačovaným výbuchem smíchu jeho dnešní společnice, načeš se jejich sklenky střetly.

Liz sledovala, jak Draco vypil svou sklenku až do dna a následovala ho. Dostala do sebe však pouze půlku, poněvadž jí najednou začalo pálit hrdlo. Asi si už odvykla tento úžasný kouzelnický drink pít. "Tak já se loučím...Děkuji za tanec", řekl nejmladší Malfoy s drobnou poklonou, a než stačila jeho tanečnice cokoli odpovědět, byl pryč.

Smutně si povzdechla a hodila do sebe zbytek skleničky. Udělala pár kroků k jejich společnému stolu se Smrtijedy. Cítila na sobě Samanthin zkoumavý pohled. V tu chvíli si uvědomila, že se jí hůř dýchá a hoří jí celé tělo. Začalo se rosit kapičkami potu. V duchu si nadávat, že něco tak tvrdého vůbec pila, ale dřív jí to nevadilo. Naopak. Elizabeth patřila, mezi ty, kteří tvrdý alkohol přímo vyhledávali.

Najednou se Liz zastavila se slzami v očích, poněvadž zjišťovala, že pálení neustává, ale naopak se rozšiřuje po celém jejím těle a nabývá na intenzitě. Už neudržela v ruce ani skleničku. Vyklouzla jí a roztříštila se na tisíc malých kousků přímo u nohou třesoucí se Elizabeth. Strašně se bála toho, co jí spalovalo. Byla upalována za živa!

Teď už slzy neudržela. Rozkutálely se jí tiše po tvářích. Otočila se na patě, běžíc do své koleje, přímo do úkrytu její dívčí ložnice. Chtěla se opláchnou studenou vodou. Potřebovala se zchladit. Navíc jí pokožka začala i nehorázně svědit. "Co přijde dál?" ptala se zoufale po cestě sama sebe.

Když vlítla do pokoje, zavřela za sebou dveře a zamířila rovnou do koupelny. Hned za dveřmi ze sebe servala mini šaty, boty,šperky a spodní prádélko. Mezitím si napustila vanu ledové vody. Příjemně chladila, ale svědění, ani pálení neustávalo. Vůbec to nechápala. Začala se tedy škrabat, avšak čím víc se škrabala, tím víc jí vše svědilo. Potřebovala něco s větší ostrou plochou, kterou by se jí líp po celé její svědící pokožce přejíždělo. Nehty jí nestačily. Vzala si plastovou mydlenku a se začala jí silně, tvrdě a nemilosrdně zarývat do už tak citlivé a podrážděné kůže celého svého těla.

Najednou se jí pokožka začala odlupovat a všude s těchto míst jí začaly vytékat potůčky krve. Ta se smíchala s ledovou vodou a ta rázem získala rubínový odstín. Ovšem Liz ve škrabání se nepřestávala. Neustávalo ani svědění. Otevřené rány se zvětšovaly a krvácení sílilo.

Konečky prstů na rukou i na nohou jí začaly modrat až fialovět, avšak Liz stále hořela v nelítostných plamenech, které jí olizovaly, způsobujíc jí tak nepředstavitelná muka. Začala zoufale bolestí křičet, přičemž jí z očí kanuly obrovské slané slzy, padající přímo do krvavé lázně.

Když už si Elizabeth myslela, že zešílí a vykrvácí, zaslechla blížící se kroky. Lekla se, že by to mohla být Samantha, ta by jí s radostí jisto jistě umřít pomohla. Potřebovala se vysmrkat a dát se celkově nějakým hojícím kouzlem do pořádku. Doufala, že něco pomůže, ale moc si nevěřila. To, co přimíchali do jejího pití, bylo zatraceně silné. Muselo jít o nějakou pokročilou černou magii.

Klekla si a natáhla se pro ubrousek na druhém konci vany, ale balanc jí selhal, protože se jí z té krve kolem ní zamotala hlava, takže spadla přímo na hranu oné lázně před sebou. Ztratila vědomí a sklouzla obličejem do krvavé vody....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eli&latri eli&latri | Web | 25. června 2010 v 19:48 | Reagovat

ježiši holky co mi to děláte?? já se snad zvbláznim!!! já vim to ste mi udělali naschvál že jo?,!! já o čtu hnedka a ono budu muset čekat!!! :D no ale jinak jako děnsě moc je mi líto LIz a ani nevíte jak - chudáček!!! řekla bych že jí najde Van  teda aspoň v to upřímně doufám!!! :D no prostě draco se sam sou ale děsný hnusáci - no ale to se dlo čekat když sou ze zmijozelu že :D
no doufám (pro svoje i vaše dobrou) že pokračování další kapitoly mi sme dáte co nejdřív jasný!!!!! 8-)

2 Alex aff Alex aff | Web | 26. června 2010 v 6:44 | Reagovat

vERUNKO!!! chudinka moje Lis a jestli umře fakt si za tebou dojedu!!! už si začínám schánět vlak :-D no tohle vecer na fb ještě uidíš :-D :-D ty mi dáváš .. už skoro brečim !!!!!

3 Adulka Adulka | Web | 27. června 2010 v 9:38 | Reagovat

Chudák Liz ,:D :-(  :-D  :-D

4 RaDíSeK - ♠Your Affik♠ RaDíSeK - ♠Your Affik♠ | Web | 27. června 2010 v 17:23 | Reagovat

wow krásné,chudáček Liz!! :-(  :-(

5 ♥katie♥ ♥katie♥ | Web | 27. června 2010 v 18:13 | Reagovat
6 Verky Verky | Web | 28. června 2010 v 14:54 | Reagovat

já vás asi ťafnu :D :D předtim blbej konec, až to vypadalo, že spolu ti dva budou něco mít a teď tohle :D sem čekala nějakou romantiku a on to skoro drasťák :D :D a ty blbý konce byste si mohly taky odpustit :D :D :-D no sem zvědavá, co se z toho v další kapitole vyklube :D

7 Dadela-SB Dadela-SB | Web | 1. července 2010 v 15:37 | Reagovat

No už je to úplně o něčem jiném :-D,ale je to zajímavé,prvně tanec,alkohol a nakonec v koupelně krev :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama